Medzištátne stretnutie U18 Poľsko – Slovensko

VÝSLEDKY ON LINE

V dňoch 5-6.11.2022 sa uskutočnia v poľskom meste Leszno prípravné medzištátne stretnutia v kolkoch v kategóriách U-18 chlapcov a dievčat medzi družstvami Poľska a Slovenska.

Je známe, že hlavným cieľom v tejto prípravy sú Majstrovstvá sveta v chorvátskom meste Varaždin, ktoré sa uskutočnia v máji 2023. Výprava Slovenska vycestuje pod vedením Prezidenta SKoZ Štefana Kočana v zložení Pavol Künhel, Daniel Móc, Richard Varga a Milan Dziad.

Obe mužstvá sa v piatok 4.11.2022 stretnú v Leszne, kde sa uskutoční technická porada. V sobotu 5.11.2022 sa odohrá tímový turnaj. Turnaja sa zúčastnia z každého výberu štyri 4-členné družstvá – dve chlapcov a dve dievčat. V nedeľu 6.11.2022 si všetci opäť zahrajú turnaj v šprinte, kde poradie nasadenia do pavúka bude sa brať náhod zo sobotňajšieho turnaja .

Nominácie:

Reprezentační tréneri slovenských reprezentácií Daniel Móc a Richard Varga nominovali na toto medzištátne stretnutie týchto 8 hráčok a 8 hráčov.

Reprezentační tréneri poľských reprezentácií Tomasz Masłowski a Adrian Szulc nominovali na toto medzištátne stretnutie týchto 8 hráčok a 8 hráčov.

0
  Podobné články
  • No related posts found.