Svetový, Európsky a NBC pohár - Slovenský kolkársky zväz - mobil

Svetový, Európsky a NBC pohár

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred ôsmimi mesiacmi v kategorii . Pripojených 0 komentárov.
wnba-znak

Tento týždeň sa konali medzinárodné poháre družstiev, kde Slovensko zastupovali : 

Na Svetovom pohári, ktorý sa konal 3–7.10.2017 v českom Blansku muži a ženy /majstri SR/ ŠK Železiarne Podbrezová. Muži postúpili do finálovej štvorky, kde na ceste do finále po remíze 4:4 a na setové body 13.5:10,5 s nemeckým majstrom SKV Rot Weiß Zerbst 1999 nepostúpili a zahrali si o konečné 3.miesto. V ňom zdolali chorvátsky KK Mertojak Split 5:3. Ženy ŠK Železiarne Podbrezová obsadili konečné 8.miesto.

Na Európskom pohári, ktorý sa konal 3–7.10.2017 v nemeckom Hirschau nás zastupovali vicemajstri SR v mužoch ŠKK Starek Trstená - obsadili konečné 6.miesto a v ženách TJ Slavoj Veľký Šariš – obsadili konečné 9.miesto.

Na pohári NBC, ktorý sa konal 4–8.10.2017 v nemeckom Mníchove nás zastupovali muži ŠK Modranka, ktorí obsadili konečné 18.miesto.

 

XXIX. Svetový pohár družstiev
Miesto 3–7. 10.2017 Blansko (CZE)
Časový plán SP-harmonogram
Výsledky muži Kvalifikácia
Výsledky ženy Kvalifikácia
Semi 1 ženy Wien – Rosice  0:2 /2:6/
Semi 2 ženy Bamberg – Zagreb  2:0 /7:1/
Semi 1 muži Zalaegerszeg – Split  2:0 /6:2/
Semi 2 muži Zerbst – Podbrezová 1:1 /4:4/ 13,5:10,5
o 3.miesto ženy Wien – Zagreb 1:1 /4:4/  14,5:9,5
o 3.miesto muži Podbrezová – Split 2:0 /5:3/
Finále ženy Rosice – Bamberg 0:2 /2:6/
Finále muži Zerbst – Zalaegeszeg 0:2 /3:5/

 

XXIX. Európsky pohár družstiev
Miesto 3–7. 10.2017 Hirschau (GER)
Časový plán EP-harmonogram
Výsledky muži Kvalifikácia
Výsledky ženy Kvalifikácia
Semi 1 ženy Liedolsh.- Zalaegers. 2:0 /5:3/
Semi 2 ženy Tar. Mures – St. Pölten 2:0 /6:2/ 
Semi 1 muži Zapresic – Szeged  2:0 /6:2/
Semi 2 muži Bamberg – St. Pölten 2:0 /6:2/
o 3.miesto ženy
o 3.miesto muži
Finále ženy
Finále muži

 

XVI. Pohár NBC
Miesto 4–8. 10.2017 Mníchov (GER)
Časový plán NBC-harmonogram
Výsledky muži Kvalifikácia
Výsledky ženy Kvalifikácia
Semi 1 ženy Györ - Neunkirchen  2:0 /7:1/
Semi 2 ženy Poreč - Kranj 2:0 /6:2/
 
Semi 1 muži Staffelstein - Beograd 2:0 /6:2/ 
Semi 2 muži Schwabsberg - Wien 2:0 /5:3/
o 3.miesto ženy Neunkirchen - Kranj 2:0 /5:3/
o 3.miesto muži Beograd - Wien 2:0 /7:1/
Finále ženy Györ - Poreč 2:0 /5:3/
Finále muži Staffelst. - Schwabsb 0:2 /1:7/

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.