Štvrtý súťažný deň XII Majstrovstiev Sveta v kategórii U-18 - Slovenský kolkársky zväz - mobil

Štvrtý súťažný deň XII Majstrovstiev Sveta v kategórii U-18

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred štyrmi mesiacmi v kategorii . Pripojených 0 komentárov.
dett-znak

Dňa 18.5.2017 pokračujú XII Majstrovstvá Sveta v kategórii U-18 tretím súťažným dňom súťažou TANDEM-MIXOV a ŠPRINTOM Dorastencov a Dorasteniek. 

V Tandem-mix sa predstaví Hupčíková Gabika s Červencom Matúšom proti českému tandemu  VYTISKOVA Stepanka a MECEROD Jan a po setoch 1:1 SV 16:14 postup SVK 

V štvrťfinále sa slovenský tandem predstavil proti srbskému v zložení JURISIC Milena a BOSKOV Vuk a po setoch 1:1 SV 16:14 postup SVK . Medaila je istá !!!  V semifinále sa postavili proti talianskemu tandemu PARIGGER Sabrina a HUBER Julian ktorý Slovenská dvojica zdolala 2:0 na sety a to v tej chvíli znamenal boj o Zlato !

Vo finále sa slovenský tandem predstavil proti chorvátskemu tandemu JURICIC Matea a GRIVICIC Mihael ktorému SVK podľahli na sety 0:2  …nevadí..... STRIEBRO sa počíta !!! Bronz získali HERT Laetitia a KEMPF Enzo z FrancúzkaPARIGGER Sabrina a HUBER Julian z Talianska.

Máme Vicemajstrov Sveta v TANDEM-MIX !!!!!
 

V šprintoch sa predstavili:
1.KOLO
Jankovičová Dominika – ZIMMERMANN Rita /AUT/ 1:1 SV 20:16 postup SVK do 2 kola
Mazúchová Nika – LANZKE Veronique /GER/ 1:1  SV 26:20 postup SVK do 2 kola
Machálková Patrícia – CESNIK Maja /SLO/  1:1 SV 16:22  stop pre Paťku
Mag Viliam – POZUN Nejc  /SLO/ 1:1 SV 42:36 postup SVK
Švantner Marek – FANTINI Matteo /FRA/ 1:1 SV 18:17 postup SVK
Kažimír Oliver – TEMISTOKLE Lukas /AUT/ 0:2 stop pre Olivera

2.KOLO
Jankovičová Dominika - Mazúchová Nika 1:1 SV 20:18 postup Dominika
Mag Viliam – FUNK Lukas /GER/ 0:2 stop pre Viliama
Švantner Marek – MAHLKNECHT Oliver /ITA/, 1:1 SV 17:13 postup SVK
 
Štvťfinále
Jankovičová Dominika - LISJAK Leila /SLO/ 1:1 SV 19:23 stop pre Dominiku
Švantner Marek  – TEMISTOKLE Lukas /AUT/1:1 SV 22:25 stop pre Mareka

U dievčat si medaile rozdelili: Zlato -  DUDZIAK Nicoletta Poľsko, Striebro -  BRODZISZEWSKA Julia Poľsko a Bronz -  LISJAK Leila Slovinsko s NIKOLIC Maja Rakúsko

U chlapcov: Zlato – BRACHTEL Tim Nemecko, Striebro – FUNK Lukas Nemecko a Bronz - EISL Andreas Rakúsko a  TEMISTOKLE Lukas Rakúsko.

 

Tandem-mix časový plán                                  Tandem-mix Pavúk

Šprint časový plán dievčatá                         Šprint časový plán chlapci

Šprint Pavúk dievčatá                                      Šprint Pavúk chlapci

LIVESTREAM
 

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.