Oznam z novej kolkárne vo Vlčom hrdle-Slovnaft - Slovenský kolkársky zväz

Oznam z novej kolkárne vo Vlčom hrdle-Slovnaft

Napísal Predseda Mediálneho útvaru pred deviatimi mesiacmi v kategorii Oznamy ŠTÚ. Pripojených 0 komentárov.
oznam1

Na žiadosť prenajímateľa kolkárne a vedúceho družstva KK Apollo Bratislava zverejňujeme žiadosť a pokyny ktoré platia na kolkárni vo Vlčom hrdle.

Viac sa dočítate v pokračovaní tohto článku............

Zdravím Vás

 

Chcel by som informovať vedúcich družstiev hrajúcich 2. ZSL, ktorý majú zápasy na kolkárni Apollo (domácich aj hostí), že je zakázané vnášať a konzumovať alkoholické nápoje a potraviny v celom objekte.

K potravinám bageta ovocie alebo sladkosť je O.K. ale slanina, saláma, cibuľa a krájanie na podlahe to je trošku cez. A to sa týka aj šalátov v kelímkoch a rožkoch.

Opakovane sa za posledný mesiac stalo, že kolkári boli pri konzumácií prichytený. Pri opakovaní budú z objektu poslaný preč, bol som na to upozornený prevádzkarom.

Vzhľadom na inú koncepciu športoviska ako sme pri kolkoch zvyknutý je to jedna s podmienok pri prevádzkovaní a nevrhá to dobré svetlo na kolkárov.

My sme radi že tá kolkáreň stojí a že je kde v Bratislave hrať.

 

Ešte ďalšie info .. niektorí sa už presvedčili o tom že do Slovnaftu sa zle cestuje. Je potrebné si urobiť dostatočný predstih. V hodinách kedy sa hrajú zápasy je Vlčie hrdlo precpané autami. Hráčom ktorí cestujú zo smeru Trnava, Galanta…odporúčam trasu Stará Senecká cesta (napojiť sa už pri Sládkovičove, Senec je tiež od diaľnice zapchatý) ? Bernolákovo, Ivanka pri Dunaji, Zálesie, Malinovo, Most pri Bratislave, Bratislava Podunajské Biskupice,  Vlčie Hrdlo celá cesta je v protismere kolón idúcich z Ba.

 

Ďakujem

 

JOZEF JEŽÍK

KK Apollo Bratislava

 

Komentáre

Komentáre niesú pod týmto článkom povolené.