2 LZ Spravodaj 2015 / 16
24. kolo - 6.3.2016
DKK Nové Mesto nad Váhom + 178 - KK Preseľany B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Mokrohajský Dominik 546 386 160 5 132 141 136 137 1 3 1 0 139 129 123 130 7 172 349 521 Bazala Jozef
Halienka Marcel 575 391 184 3 131 155 152 137 1 3 1 0 114 116 115 147 7 158 334 492 Benca Richard
Vojtek Peter 539 353 186 4 113 136 159 131 1 2,5 1,5 0 135 128 131 113 11 140 367 507 Domanický Jozef
Bielko Dušan 559 368 191 3 150 131 128 150 1 3 1 0 133 124 156 126 2 190 349 539 Kuzma Dušan
Nedbal Jaroslav 561 377 184 7 140 148 134 139 1 2,5 1,5 0 159 123 123 140 5 169 376 545 Nedeľka Marián
Černý Pavol 535 333 202 2 156 139 131 109 1 2 2 0 132 134 132 135 7 175 358 533 Kamencay Peter
kolkáreň  : Pobedim 2 208 1 107 24 3 315 8 16 8 0 3 137 39 1 004 2 133  rozh : Piškula Miroslav
KK Victoria Pezinok + 58 - TJ Karpaty Limbach
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Pecháček Roman 549 355 194 5 132 140 137 140 1 3 1 0 124 140 129 128 5 162 359 521 Bičian Ján
Noška Ján 542 378 164 8 123 148 131 140 0 1 3 1 150 142 133 127 5 169 383 552 Beck Peter
Šmotlák Peter 460 322 138 5 124 115 111 110 1 2,5 1,5 0 110 117 108 121 16 119 337 456 Ančic Pavol
Rebro Vladimír 494 363 131 17 124 130 130 110 0 0 4 1 137 148 139 125 4 192 357 549 Beck Michal
Hrabinský Jaroslav 518 354 164 6 124 124 124 146 0 1 3 1 113 128 132 129 5 182 320 502 Benkovský Jozef
Hájek Anton 589 369 220 0 131 140 166 152 1 4 0 0 128 139 119 128 9 144 370 514 Sadloň Michal
kolkáreň  : Inter BA 2 141 1 011 41 3 152 5 11,5 12,5 3 3 094 44 968 2 126  rozh : KÁNOVSKÁ Martina
                                                 
KK Tatran Bratislava + 24 - ŠKK Tlmače
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Bučko Štefan 573 384 189 3 146 139 142 146 1 2 2 0 169 144 123 122 7 195 363 558 Lehocký Jaroslav
Martišek Michal 529 368 161 10 130 116 137 146 1 4 0 0 115 123 114 121 16 130 343 473 Zajko Filip  / 61.h. Havran Miloš
Sedlák Dušan 482 332 150 12 130 113 118 121 0 0 4 1 138 125 134 145 7 166 376 542 Fábik Štefan
Bajbar Jozef 531 366 165 6 143 138 128 122 0 1 3 1 131 140 139 128 4 186 352 538 Zajko Juraj st.
Malgot  Peter 509 349 160 3 129 123 127 130 0 1 3 1 141 144 114 153 7 195 357 552 Pitter Štefan
Válek  Ota 565 365 200 7 140 172 127 126 1 3 1 0 137 126 110 129 6 163 339 502 Zajko Juraj ml.
kolkáreň  : Inter BA 2 164 1 025 41 3 189 5 11 13 3 3 165 47 1 035 2 130  rozh : Dobrucký Ivan 
                                                 
BKK Bánovce nad Bebravou + 83 - TJ Slovan Duslo Šaľa B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Vujičič Milorad 491 336 155 7 114 127 126 124 1 2 2 0 127 108 115 137 9 146 341 487 Moravanský Miroslav
Podolák Jaroslav 511 338 173 7 122 136 113 140 1 3 1 0 131 129 117 108 10 142 343 485 Veselka Július
Šujan Anton 471 313 158 7 111 124 129 107 1 3 1 0 126 104 109 98 16 118 319 437 Devát Peter / 61.h. Bol Václav
Adamkovič Dalibor 516 362 154 12 136 116 130 134 0 2 2 1 124 154 141 130 5 202 347 549 Zeman Titus
Žitňan Ivan 523 362 161 6 113 132 152 126 1 4 0 0 116 136 119 102 11 141 332 473 Hambálek Ľubomír
Bročko Pavel 510 347 163 6 135 128 118 129 1 2 2 0 133 114 132 129 8 155 353 508 Baboš Jozef
kolkáreň  : Bánovce nad Bebravou 2 058 964 45 3 022 7 16 8 1 2 939 59 904 2 035  rozh : Bročko Július
                   
KK Hustra Uhrovec + 144 - TKK Trenčín B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Mišina Juraj 541 339 202 3 127 143 144 127 1 2 2 0 133 120 126 132 1 173 338 511 Greising Pavol
Danaj Vladimír 503 385 118 10 120 142 130 111 1 2,5 1,5 0 116 120 123 120 4 150 329 479 Pavlík Peter
Súkeník Marek 550 347 203 0 140 129 130 151 1 3 1 0 136 141 122 117 3 167 349 516 Ďuďák Pavol
Petreje Pavol 498 362 136 13 109 123 132 134 1 3 1 0 127 114 116 143 6 145 355 500 Cích Branislav
Mišina Marián 566 385 181 5 115 139 172 140 0 1,5 2,5 1 140 132 140 127 7 166 373 539 Dzúrik Martin
Orságh Ivan 485 354 131 13 134 114 129 108 1 4 0 0 99 110 113 132 12 129 325 454 Bebčák Ladislav
kolkáreň  : Bánovce nad Bebravou 2 172 971 44 3 143 7 16 8 1 2 999 33 930 2 069  rozh : Bročko Július
KK Zlaté Klasy B - 50 + TJ Rakovice B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Balogh Tamás 555 368 187 5 140 145 142 128 1 2 2 0 137 153 127 125 6 185 357 542 Jurda Patrik
Vargová Eva 526 356 170 8 128 120 147 131 1 3 1 0 128 101 114 141 17 139 345 484 Masár Miroslav
Csicsay Peter 519 360 159 8 147 121 125 126 0 1 3 1 136 137 139 144 5 171 385 556 Medzibriczký Peter
Vlahy Arpád 543 369 174 9 152 132 140 119 0 1 3 1 157 147 150 143 1 206 391 597 Milan Šimon
Vlahyová Eva 577 360 217 1 145 135 155 142 1 3 1 0 154 145 133 131 3 192 371 563 Drobný Lukáš
Gubran Ernest 520 344 176 3 138 119 129 134 0 2 2 1 137 125 154 132 6 179 369 548 Duračka Pavol
kolkáreň  : Zlaté Klasy 2 157 1 083 34 3 240 3 12 12 5 3 290 38 1 072 2 218  rozh : vedúci družstiev
MKK Slovan Galanta B - 177 + KK Pobedim B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Hegedüšová Kristína 532 353 179 8 149 119 123 141 1 3 1 0 139 142 110 120 14 166 345 511 Palkovič Matej
Kaigl Karol 486 334 152 6 109 138 110 129 0 2 2 1 131 109 121 148 8 159 350 509 Vajer Michal
Sedlák Ferdinand 460 338 122 9 113 124 118 105 0 0 4 1 134 127 133 124 9 172 346 518 Ševčík Tomáš
Jeriga Jozef 516 352 164 5 127 135 129 125 0 0 4 1 163 145 153 132 4 205 388 593 Mrekaj Marek
Száz Ernest 490 329 161 10 127 98 132 133 0 1 3 1 150 114 130 128 10 183 339 522 Mrekaj Ján
Ášváni Ján 487 344 143 8 111 126 118 132 0 1 3 1 134 120 113 128 9 162 333 495 Miklovičová Adriana
kolkáreň  : Galanta 2 050 921 46 2 971 1 7 17 7 3 148 54 1 047 2 101  rozh : vedúci družstiev
MKK Stará Turá B   -    voľno
  Top šestka 24. kola   Výkon Kolkáreň
Milan Šimon 597 Zlaté Klasy
Mrekaj Marek 593 Galanta
Hájek Anton 589 Inter BA
Vlahyová Eva 577 Zlaté Klasy
Halienka Marcel 575 Pobedim
Bučko Štefan 573 Inter BA
    7. najlepší výkon kola 3504 najlepší výkon 6-tky : 3575 - 6. kolo
       
Najlepší         Domáci / Hostia
Domáci 24. kolo Hostia
Kolkáreň Hráč Výkony Hráč Kolkáreň  
Inter BA Hájek Anton 589 597 Milan Šimon Zlaté Klasy
Zlaté Klasy Vlahyová Eva 577 593 Mrekaj Marek Galanta
Pobedim Halienka Marcel 575 563 Drobný Lukáš Zlaté Klasy
Inter BA Bučko Štefan 573 558 Lehocký Jaroslav Inter BA
Bánovce nad Bebravou Mišina Marián 566 556 Medzibriczký Peter Zlaté Klasy
Inter BA Válek  Ota 565 552 Pitter Štefan Inter BA
                        3445 3419                    
Najlepších  30 Hz. tohto kola. Kolkáreň Najslabších 30 Hz. tohto kola.     Kolkáreň
Mišina Marián 172 Bánovce nad Bebravou Masár Miroslav 101 Zlaté Klasy
Válek  Ota 172 Inter BA Bebčák Ladislav 99 Bánovce nad Bebravou
Lehocký Jaroslav 169 Inter BA Száz Ernest 98 Galanta
Hájek Anton 166 Inter BA Devát Peter / 61.h. Bol Václav 98 Bánovce nad Bebravou
  679   396
   
Najlepšie  Plné tohto kola. Kolkáreň Najlepšia Dorážka tohto kola.       Kolkáreň
Halienka Marcel 391 Pobedim 611 Hájek Anton 220 Inter BA
Milan Šimon 391 Zlaté Klasy 608 Vlahyová Eva 217 Zlaté Klasy
Mrekaj Marek 388 Galanta 594 Milan Šimon 206 Zlaté Klasy
Mokrohajský Dominik 386 Pobedim 591 Mrekaj Marek 205 Galanta
Najväčší rozdiel v jednom sete tohto kola.
2.s Válek  Ota 172 62 110 Zajko Juraj ml.
Najväčší rozdiel celkového výkonu tohto kola.
  Halienka Marcel 575 83 492 Benca Richard
                                                     
2 LZ tabuľka po 24. kole       2015 / 16
                                             
Tabuľka zápasov celkom.
   
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priemer Body
1. DKK Nové Mesto nad Váhom 23 16 2 5 115,5 : 68,5 3166,6 34
2. MKK Stará Turá B 22 16 1 5 110 : 66 3162,0 33
3. KK Hustra Uhrovec 23 16 0 7 119 : 65 3123,3 32
4. KK Tatran Bratislava 23 14 0 9 101,5 : 82,5 3100,4 28
5. BKK Bánovce nad Bebravou 23 11 0 12 85,5 : 98,5 3091,1 22
6. KK Preseľany B 22 10 1 11 86,5 : 89,5 3087,3 21
7. TKK Trenčín B 22 10 1 11 85,5 : 90,5 3145,1 21
8. TJ Slovan Šaľa B 22 10 1 11 82,5 : 93,5 3065,1 21
9. KK Victoria Pezinok 23 10 1 12 82 : 102 3063,7 21
10. KK Pobedim B 22 9 1 12 84 : 92 3121,6 19
11. ŠKK Tlmače 22 9 1 12 78,5 : 97,5 3101,2 19
12. TJ Karpaty Limbach 22 9 0 13 84 : 92 3085,8 18
13. KK Zlaté Klasy B 23 9 0 14 85 : 99 3118,3 18
14. MKK Galanta B 22 7 2 13 71 : 105 3113,5 16
15. TJ Rakovice B 22 6 1 15 73,5 : 102,5 3103,3 13
         
                                             
Tabuľka zápasov doma.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. MKK Stará Turá B 11 10 0 1 61 : 27 3151,4 20
2. KK Hustra Uhrovec 11 9 0 2 64 : 24 3116,8 18
3. BKK Bánovce nad Bebravou 12 9 0 3 58 : 38 3070,8 18
4. TJ Slovan Šaľa B 12 8 1 3 60 : 36 3157,3 17
5. KK Zlaté Klasy B 11 8 0 3 59 : 29 3250,5 16
6. TJ Karpaty Limbach 11 8 0 3 56 : 32 3101,9 16
7. KK Victoria Pezinok 11 8 0 3 53 : 35 3141,0 16
8. DKK Nové Mesto nad Váhom 12 7 1 4 58 : 38 3242,1 15
9. KK Preseľany B 11 7 0 4 54,5 : 33,5 3060,2 14
10. KK Tatran Bratislava 12 7 0 5 55 : 41 3183,9 14
11. TKK Trenčín B 11 6 1 4 48 : 40 3158,7 13
12. ŠKK Tlmače 11 5 0 6 40,5 : 47,5 3034,0 10
13. KK Pobedim B 10 4 0 6 40 : 40 3213,5 8
14. MKK Galanta B 11 3 2 6 40 : 48 3052,5 8
15. TJ Rakovice B 11 3 1 7 41,5 : 46,5 3223,5 7
 
                                             
Tabuľka zápasov von.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. DKK Nové Mesto nad Váhom 11 9 1 1 57,5 : 30,5 3157,1 19
2. KK Hustra Uhrovec 12 7 0 5 55 : 41 3124,0 14
3. KK Tatran Bratislava 11 7 0 4 46,5 : 41,5 3088,4 14
4. MKK Stará Turá B 11 6 1 4 49 : 39 3163,2 13
5. KK Pobedim B 12 5 1 6 44 : 52 3112,4 11
6. ŠKK Tlmače 11 4 1 6 38 : 50 3109,6 9
7. TKK Trenčín B 11 4 0 7 37,5 : 50,5 3143,4 8
8. MKK Galanta B 11 4 0 7 31 : 57 3121,1 8
9. KK Preseľany B 11 3 1 7 32 : 56 3090,3 7
10. TJ Rakovice B 11 3 0 8 32 : 56 3091,3 6
11. KK Victoria Pezinok 12 2 1 9 29 : 67 3055,1 5
12. BKK Bánovce nad Bebravou 11 2 0 9 27,5 : 60,5 3093,6 4
13. TJ Slovan Šaľa B 10 2 0 8 22,5 : 57,5 3054,9 4
14. TJ Karpaty Limbach 11 1 0 10 28 : 60 3084,1 2
15. KK Zlaté Klasy B 12 1 0 11 26 : 70 3101,8 2
 
                                             
                                                     
2 LZ Top 6 hráčov na jednotlivých kolkárňach   2015 / 16
po 24. kole
Galanta - Galanta B, Tlmače Bánovce nad Bebravou - Bánovce, Uhrovec
Mrekaj Marek KK Pobedim B 593 Súkeník Marek KK Hustra Uhrovec 578
Zsigmond Štefan KK Zlaté Klasy B 590 Bročko  Pavel BKK Bánovce nad Bebravou 578
Lehocký Jaroslav ŠKK Tlmače 568 Podolák  Jaroslav BKK Bánovce nad Bebravou 574
Hrabinský  Jaroslav KK Victoria Pezinok 566 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 574
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 563 Sako Juraj MKK Stará Turá B 571
Zajko Juraj st. ŠKK Tlmače 561 Mišina Marián KK Hustra Uhrovec 566
       
3441 3441
Inter BA - Pezinok, Tatran BA Zlaté Klasy - B
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 611 Milan Šimon TJ Rakovice B 597
Bučko Štefan KK Tatran Bratislava 610 Ďuďák Pavol TKK Trenčín B 594
Drobný Lukáš TJ Rakovice B 590 Lengyel Ottó KK Zlaté Klasy B 594
Hájek Anton KK Victoria Pezinok 589 Horník Bystrík MKK Galanta B 585
Tumma Patrik MKK Galanta B 584 Zsigmond Štefan KK Zlaté Klasy B 583
Cích Branislav TKK Trenčín B 584 Vlahy Arpád KK Zlaté Klasy B 583
       
3568 3536
Preseľany - B Stará Turá - B
Súkeník Marek KK Hustra Uhrovec 566 Mišina Marián KK Hustra Uhrovec 588
Halienka  Marcel DKK Nové Mesto nad Váhom 559 Maroň Ján MKK Stará Turá B 588
Nedeľka Marián KK Preseľany B 557 Zajko Filip ŠKK Tlmače 577
Benca  Richard KK Preseľany B 556 Sadloň Kamil MKK Stará Turá B 570
Molnár Matúš KK Preseľany B 554 Bies Branislav MKK Stará Turá B 568
Bol Branislav TJ Slovan Šaľa B 551 Moravanský Miroslav TJ Slovan Šaľa B 566
       
3343 3457
Šaľa - B Pobedim - B , DKK
Beck Michal TJ Karpaty Limbach 595 Magala Roman TJ Rakovice B 600
Toth Richard TJ Slovan Šaľa B 577 Hesko Erik KK Pobedim B 599
Zajko Filip ŠKK Tlmače 576 Prívozník Tomáš TJ Rakovice B 599
Sedlák Dušan KK Tatran Bratislava 575 Hrabinský  Jaroslav KK Victoria Pezinok 597
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 574 Lednický Peter KK Pobedim B 597
Moravanský Miroslav TJ Slovan Šaľa B 573 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 596
       
3470 3588
Pasienky BA - Limbach Rakovice - B
Maroň Ján MKK Stará Turá B 591 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 615
Beck Michal TJ Karpaty Limbach 577 Duračka Pavol TJ Rakovice B 612
Beck Karol TJ Karpaty Limbach 565 Podolák  Jaroslav BKK Bánovce nad Bebravou 597
Sahaj Marek KK Pobedim B 565 Šintálová Monika TJ Rakovice B 596
Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 564 Duračka Erik TJ Rakovice B 596
Sadloň Michal TJ Karpaty Limbach 561 Hvožďara Pavel st. MKK Stará Turá B 595
       
3423 3611
Piešťany - Trenčín B
Ďuďák Pavol TKK Trenčín B 583
Pisca  Marek DKK Nové Mesto nad Váhom 578
Greising Pavol TKK Trenčín B 573
Cích Branislav TKK Trenčín B 566
Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 562
Drobný Lukáš TJ Rakovice B 562
   
3424
2 LZ Top 6 výkonov ročníka 2015 / 16
Kolkáreň Hráč Klub Výkon
   
Rakovice Beck Michal TJ Karpaty Limbach 615
Rakovice Duračka Pavol TJ Rakovice B 612
Pezinok Inter Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 611
Pezinok Inter Bučko Štefan KK Tatran Bratislava 610
Pobedim Magala Roman TJ Rakovice B 600
Pobedim Hesko Erik KK Pobedim B 599
   
3647
Slovenský rekord na 6 x 120 Hz.
   
Podbrezová Zavarko Vilmoš ŽP Šport Podbrezová A 721
Čech Ivan 726
Ćalić Jovan 705
24.3.2012 Foltín Radoslav 655
Tomka Milan 637
Kyselica Ondrej 626
   
4070
2 LZ Najlepšie výkony na kolkárňach 2015 / 16
po 24.  kole
Kolkáreň   Domáci Hostia
Najslabší výkon Najlepší výkon Najlepší výkon
Galanta   MKK Galanta B KK Pobedim B
2971 3162 3148
Galanta Tlm   ŠKK Tlmače KK Preseľany B
2876 3179 3165
Bánovce   BKK Bánovce nad Bebravou KK Pobedim B
2928 3228 3194
Bánovce Uhr   KK Hustra Uhrovec MKK Stará Turá B
3009 3179 3192
Pezinok Inter   KK Victoria Pezinok TKK Trenčín B
3073 3230 3357
Tatran Inter   KK Tatran Bratislava TKK Trenčín B
3010 3308 3260
Zlaté Klasy   KK Zlaté Klasy B TJ Rakovice B
3123 3368 3290
Preseľany   KK Preseľany B DKK Nové Mesto nad Váhom
2930 3142 3189
Stará Turá   MKK Stará Turá B KK Hustra Uhrovec
3026 3287 3247
Šaľa   TJ Slovan Šaľa B KK Tatran Bratislava
2990 3241 3235
Pobedim   KK Pobedim B MKK Stará Turá B
3106 3348 3280
DKK Pob   DKK Nové Mesto nad Váhom TJ Rakovice B
3160 3315 3395
Pasienky   TJ Karpaty Limbach MKK Stará Turá B
2973 3246 3194
Rakovice   TJ Rakovice B MKK Stará Turá B
3137 3345 3303
Trenčín B Pieš   TKK Trenčín B DKK Nové Mesto nad Váhom
3057 3262 3234
                                                     
2 LZ Naj štatistiky jednotlivcov po 24. kole     ročníka 2015 / 16
  Najlepších 30 Hz. ročníka  2015 -16.     Najslabších 30 Hz. ročníka  2015 -16.  
6 kolo Magala Roman 179 Pobedim 14 kolo Nesteš Peter 85 Galanta
5 kolo Hrabinský Jaroslav 176 Pobedim 13 kolo Domanický Jozef ml. 87 Preseľany
10 kolo Vlahy Arpád 175 Zlaté Klasy 3 kolo Ďuriš Peter / 61.h. Šárközi Ľudo 87 Galanta
19 kolo Hesko Erik 175 Pobedim 1 kolo Vrablec Milan 88 Galanta
22 kolo Malgot  Peter 175 Inter BA 7 kolo Vrablec Mila / 31.h. Gálet Jarosl 88 Galanta
15 kolo Mišina Juraj 173 Rakovice 10 kolo Ančic Pavol 88 Bánovce nad Bebravou
17 kolo Milan Šimon 172 Rakovice 18 kolo Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 88 Bánovce nad Bebravou
23 kolo Milan Šimon 172 Rakovice 15 kolo Sedlák Ferdinand 89 Stará Turá
24 kolo Mišina Marián 172 Bánovce nad Bebravou 11 kolo Podolák Jaro / 61.h. Lipták Jozef 90 Preseľany
1 kolo Kugler Ivan 171 Zlaté Klasy 4 kolo Kaigl Karol / 42.h. Ášváni Ján 92 Bánovce nad Bebravou
7 kolo Zajko Filip najml. 171 Galanta 5 kolo Vlahy Arpád 93 Galanta
4 kolo Malgot  Peter 169 Zlaté Klasy 2 kolo Veselka Júli / 14.h. Mitošinka La 94 Bánovce nad Bebravou
12 kolo Maroň Ján 168 Bánovce nad Bebravou 6 kolo Rebro Vladim / 31.h. Pecháček Rom 94 Inter BA
20 kolo Vargová Eva 167 Zlaté Klasy 9 kolo Ančic Pavol / 51.h. Ležák Štefan 94 Pasienky BA
21 kolo Dudík Adrián 167 Pobedim 22 kolo Ášváni Ján 94 Bánovce nad Bebravou
8 kolo Sako Juraj 166 Bánovce nad Bebravou 23 kolo Beck Karol 94 Pasienky BA
11 kolo Zajko Filip najml. 165 Galanta 12 kolo Bol Václav 95 Galanta
3 kolo Greising Pavol 164 Piešťany 16 kolo Milan Šimon 95 Šaľa
9 kolo Sedláček Peter 162 Pobedim 20 kolo Ležák Štefan 95 Preseľany
14 kolo Zajko Filip najml. 162 Galanta 19 kolo Petreje Pavol 96 Pasienky BA
13 kolo Mrekaj Marek 161 Rakovice 8 kolo Milan Šimon / 61.h. Hudcovič Pet 97 Bánovce nad Bebravou
18 kolo Pecháček Roman 161 Inter BA 17 kolo Kugler Ivan / 54.h. Vlahy Arpád 97 Zlaté Klasy
16 kolo Gubran Ernest 158 Inter BA 21 kolo Gálet Jaroslav 98 Galanta
2 kolo Bučko Štefan 155 Inter BA 24 kolo Devát Peter / 61.h. Bol Václav 98 Bánovce nad Bebravou
Najlepšie Plné ročníka  2015 -16.     Najlepšia Dorážka ročníka  2015 -16.  
7 kolo Kašša Rastislav 408 Rakovice 3 kolo Beck Michal 236 Šaľa
17 kolo Martišek Michal 408 Inter BA 9 kolo Duračka Pavol 236 Rakovice
6 kolo Malgot  Peter 406 Inter BA 1 kolo Moravanský Miroslav 230 Rakovice
10 kolo Drobný Lukáš 406 Inter 17 kolo Hvožďara Peter 227 Pobedim
13 kolo Halienka Marcel 401 Pobedim 4 kolo Malgot  Peter 224 Zlaté Klasy
8 kolo Beck Michal 400 Pobedim 19 kolo Beck Michal 223 Pasienky BA
1 kolo Bol Branislav 398 Rakovice 21 kolo Maroň Ján 223 Pasienky BA
23 kolo Zsigmond Štefan 398 Galanta 2 kolo Švaro Jaroslav 222 Pobedim
21 kolo Dudík Adrián 397 Pobedim 5 kolo Hrabinský Jaroslav 222 Pobedim
5 kolo Papšo Michal 395 Piešťany 6 kolo Ivančík Marcel 222 Pobedim
19 kolo Halienka Marcel 395 Pobedim 23 kolo Podolák Jaroslav 221 Rakovice
4 kolo Csicsay Peter 394 Zlaté Klasy 24 kolo Hájek Anton 220 Inter BA
11 kolo Chovanec Miroslav 393 Rakovice 14 kolo Tóth Richard 219 Šaľa
15 kolo Duračka Pavol 393 Rakovice 11 kolo Ševčík Tomáš 218 Pobedim
22 kolo Bučko Štefan 393 Inter BA 15 kolo Vojtek Peter 218 Pobedim
9 kolo Pecháček Roman 391 Pasienky BA 18 kolo Pavlík Peter 217 Pobedim
24 kolo Halienka Marcel 391 Pobedim 22 kolo Bučko Štefan 217 Inter BA
12 kolo Bročko Pavel 390 Bánovce nad Bebravou 13 kolo Devát Peter 216 Šaľa
20 kolo Moravanský Miroslav 390 Stará Turá 7 kolo Lednický Peter 215 Pobedim
18 kolo Minarech Roman 389 Stará Turá 12 kolo Gubran Ernest 213 Zlaté Klasy
3 kolo Duračka Erik 387 Rakovice 10 kolo Bača Jozef 212 Pobedim
2 kolo Malgot  Peter 385 Inter BA 20 kolo Horník Bystrík 212 Zlaté Klasy
14 kolo Maroň Ján 385 Inter BA 16 kolo Hvožďara Pavol ml. 202 Stará Turá
16 kolo Duračka Pavol 379 Šaľa 8 kolo Pavlík Peter 198 Galanta
Najväčší rozdiel v jednom sete ročníka 2015 -16.
14 kolo Zajko Filip najml. 162 77 85 Nesteš Peter
15 kolo Jurda Patrik / 61.h. Masár Mirosl 106 -67 173 Mišina Juraj
24 kolo Válek  Ota 172 62 110 Zajko Juraj ml.
23 kolo Vajer Michal 99 -58 157 Malgot  Peter
18 kolo Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 88 -57 145 Zsigmond Štefan
13 kolo Sako Juraj 89 -56 145 Vlahyová Eva
22 kolo Súkeník Marek 151 55 96 Nedoma Jaroslav
4 kolo Lengyel Ottó 160 53 107 Válek  Ota
19 kolo Hesko Erik 175 53 122 Švaro Jarosl / 68.h. Makara Jozef
17 kolo Milan Šimon 172 51 121 Ančic Pavol
1 kolo Šintálová Monika 163 50 113 Devát Peter
3 kolo Ďuriš Peter 87 -50 137 Oravec Branislav
6 kolo Malgot  Peter 172 49 123 Poloma  Žolt
7 kolo Nedeľka Marián 146 49 97 Sako Juraj
8 kolo Šujan Anton 155 48 107 Nesteš Peter
20 kolo Hvožďara Pavel st. 152 47 105 Zeman Titus
10 kolo Csicsay Peter 161 46 115 Veselka Júli / 61.h. Baboš Jozef
12 kolo Košík Vladimír 122 -46 168 Maroň Ján
21 kolo Masár Miroslav 110 -45 155 Halienka Marcel
5 kolo Benko Michal 132 -44 176 Hrabinský Jaroslav
11 kolo Zajko Juraj ml. 142 44 98 Maschke Vladimír
2 kolo Trochan Vladimír 100 -41 141 Malgot  Peter
9 kolo Duračka Pavol 162 40 122 Zsigmond Štefan
16 kolo Klement Štefan 122 -35 157 Milan Šimon
Najväčší rozdiel celkového výkonu ročníka  2015 -16.
22 kolo Súkeník Marek 578 147 431 Nedoma Jaroslav
19 kolo Beck Michal 577 135 442 Petreje Pavol
14 kolo Zajko Filip najml. 561 133 428 Nesteš Peter
23 kolo Vajer Michal 453 -130 583 Malgot  Peter
15 kolo Maroň Ján 554 122 432 Sedlák Ferdinand
4 kolo Lengyel Ottó 583 114 469 Válek  Ota
5 kolo Ášváni Ján 518 107 411 Vlahy Arpád
8 kolo Bročko Pavel 554 107 447 Masár Miroslav
7 kolo Zajko Juraj st. 520 106 414 Podolák Jaro / 71.h. Pristač Anto
3 kolo Gálet Jaroslav 430 -105 535 Hvožďara Pavel st.
10 kolo Bročko Pavel 531 104 427 Ančic Pavol
21 kolo Masár Miroslav 452 -101 553 Halienka Marcel
20 kolo Benca Richard 540 100 440 Ležák Štefan
18 kolo Sadloň Michal 561 98 463 Pap Róbert
17 kolo Vargová Eva 561 95 466 Podolák Jaro / 61.h. Košík Vladim
6 kolo Orságh Ivan 563 90 473 Domanický Jozef
9 kolo Beck Michal 552 88 464 Rebro Vladim / 31.h. Šmotlák Pete
1 kolo Šintálová Monika 596 87 509 Devát Peter
13 kolo Benkovský Jozef 561 86 475 Száz Ernest
24 kolo Halienka Marcel 575 83 492 Benca Richard
11 kolo Búš Jozef 511 -76 587 Chovanec Miroslav
2 kolo Lipták Jozef 508 74 434 Vlahyová Eva / 64.h. Vlahy Arpád
16 kolo Bača Jozef / 69.h. Nedbal Jaros 497 -69 566 Malgot  Peter
12 kolo Podolák Jaroslav 574 65 509 Bies Branislav
Najlepší výkon kola v ročníku  2015 -16. Umiestnenia v šestke kola ročníka  2015 -16.
17 kolo Beck Michal 615 Rakovice Malgot  Peter 9
9 kolo Duračka Pavol 612 Rakovice Beck Michal 5
6 kolo Malgot  Peter 611 Inter BA Halienka Marcel 5
22 kolo Bučko Štefan 610 Inter BA Hesko Erik 5
4 kolo Hesko Erik 599 Pobedim Maroň Ján 5
5 kolo Hrabinský Jaroslav 597 Pobedim Moravanský Miroslav 5
7 kolo Lednický Peter 597 Pobedim Duračka Pavol 4
23 kolo Podolák Jaroslav 597 Rakovice Bročko Pavel 3
24 kolo Milan Šimon 597 Zlaté Klasy Drobný Lukáš 3
1 kolo Šintálová Monika 596 Rakovice Duračka Erik 3
3 kolo Duračka Erik 596 Rakovice Kašša Rastislav 3
8 kolo Beck Michal 596 Pobedim Lednický Peter 3
19 kolo Hesko Erik 595 Pobedim Mokrohajský Dominik 3
21 kolo Maroň Ján 591 Pasienky BA Sako Juraj 3
10 kolo Drobný Lukáš 590 Inter Zsigmond Štefan 3
12 kolo Chovanec Miroslav 587 Rakovice Bučko Štefan 3
15 kolo Duračka Pavol 587 Rakovice Ďuďák Pavol 2
20 kolo Horník Bystrík 585 Zlaté Klasy Greising Pavol 2
2 kolo Švaro Jaroslav 583 Pobedim Gubran Ernest 2
14 kolo Ďuďák Pavol 583 Piešťany Hrabinský Jaroslav 2
12 kolo Gubran Ernest 581 Zlaté Klasy Hvožďara Pavel st. 2
13 kolo Halienka Marcel 580 Pobedim Hvožďara Peter 2
18 kolo Zajko Filip najml. 577 Stará Turá Chovanec Miroslav 2
16 kolo Malgot  Peter 566 Pobedim Jeriga Jozef 2
Lengyel Ottó 2
Martišek Michal 2
Milan Šimon 2
Mišina Juraj 2
Mrekaj Marek 2
Pisca Marek 2
Podolák Jaroslav 2
Súkeník Marek 2
Vlahyová Eva 2
Zajko Filip najml. 2
Baboš Jozef 1
Bajbar Jozef 1
Beck Karol 1
Benko Michal 1
Benkovský Jozef 1
Bol Branislav 1
Búš Jozef 1
Cích Branislav 1
Csicsay Peter 1
Černý Pavol 1
Dudík Adrián 1
Dzúrik Martin 1
Hájek Anton 1
Horník Bystrík 1
Hvožďara Pavol ml. 1
Ivančík Marcel 1
Magala Roman 1
Medzibriczký Peter 1
Miklovič Jozef 1
Minarech Roman 1
Mišina Marián 1
Molnár Matúš 1
Noška Ján 1
Oravec Branislav 1
Pavlík Peter 1
Pilcz Martin 1
Prívozník Tomáš 1
Sadloň Michal 1
Sahaj Marek 1
Sedláček Peter 1
Sedlák Dušan 1
Sitár Pavol 1
Ševčík Tomáš 1
Šintálová Monika 1
Švaro Jaroslav 1
Tóth Richard 1
Trochan Vladimír 1
Tumma  Patrik 1
Veselka Július 1
Vlahy Arpád 1
Vojtek Peter 1
Zajko Juraj ml. 1
Zajko Juraj st. 1
                                                     
Vypracoval : Bročko Pavel 0918 809 288 email: spravodaj2lz@kolky.sk