2 LZ Spravodaj 2015 / 16
18. kolo - 23.1.2016
TJ Karpaty Limbach + 97 - TJ Slovan Duslo Šaľa B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Bičian Ján 520 376 144 10 119 134 129 138 1 2 2 0 115 132 124 123 4 165 329 494 Devát Peter
Beck Karol 504 360 144 10 132 126 133 113 1 3 1 0 127 127 123 125 5 168 334 502 Moravanský Miroslav
Ležák Štefan 459 320 139 13 102 113 123 121 0 0 4 1 123 153 136 141 8 191 362 553 Baboš Jozef
Beck Michal 542 337 205 6 127 127 137 151 1 3 1 0 158 107 115 103 19 130 353 483 Hambálek Ľubomír
Benkovský Jozef 528 359 169 6 142 114 130 142 1 2 2 0 123 131 135 133 7 181 341 522 Bol Václav
Sadloň Michal 561 362 199 3 146 124 147 144 1 4 0 0 104 132 114 113 9 141 322 463 Pap Róbert
kolkáreň  : Pasienky BA 2 114 1 000 48 3 114 7 14 10 1 3 017 52 976 2 041  rozh : ŠOTTNÍKOVÁ Jana
KK Preseľany B + 146 - TJ Rakovice B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Bazala Jozef 525 371 154 9 132 145 118 130 1 2 2 0 135 120 132 123 8 158 352 510 Jurda Patrik
Benca Richard 539 363 176 11 144 116 141 138 1 3 1 0 123 135 123 89 12 118 352 470 Masár Miroslav
Domanický Jozef 543 383 160 11 152 127 125 139 1 4 0 0 127 118 111 123 12 158 321 479 Duračka Pavol
Bubla Miroslav 515 351 164 8 126 124 117 148 1 3 1 0 135 130 112 111 14 128 360 488 Masárová Monika
Kuzma Dušan 519 369 150 9 111 127 147 134 1 2 2 0 121 121 132 128 2 170 332 502 Magalová Monika
Kamencay Peter 501 368 133 8 128 127 121 125 0 1 3 1 147 115 148 137 3 174 373 547 Drobný Lukáš
kolkáreň  : Preseľany 2 205 937 56 3 142 7 15 9 1 2 996 51 906 2 090  rozh : vedúci družstiev
                                                 
DKK Nové Mesto nad Váhom + 9 - TKK Trenčín B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Mokrohajský Dominik 527 369 158 9 126 144 122 135 1 2 2 0 134 133 121 130 4 187 331 518 Greising Pavol
Bielko Dušan 551 365 186 3 132 124 147 148 1 2 2 0 150 135 129 123 6 170 367 537 Búliková Erika
Vojtek Peter 553 369 184 2 142 144 148 119 1 3 1 0 149 107 126 131 5 172 341 513 Maschke Vladimír
Pisca Marek 547 377 170 5 122 160 132 133 1 2 2 0 146 119 136 128 4 160 369 529 Ďuďák Pavol
Makara Jozef / 41.h. Černý Pavol 536 332 204 4 114 137 156 129 0 2 2 1 152 147 124 137 4 183 377 560 Cích Branislav
Nedbal Jaroslav 524 352 172 6 127 130 143 124 0 0 4 1 142 151 142 137 4 217 355 572 Pavlík Peter
kolkáreň  : Pobedim 2 164 1 074 29 3 238 6 11 13 2 3 229 27 1 089 2 140  rozh : MREKAJ Matej
                                                 
KK Victoria Pezinok - 68 + MKK Slovan Galanta B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Noška Ján 519 362 157 7 129 160 119 111 0 1 3 1 147 124 145 148 4 191 373 564 Chovanec Miroslav
Pecháček Roman 535 368 167 7 161 103 134 137 1 2 2 0 132 141 123 118 7 164 350 514 Dvorščák Samuel
Rebro Vladim / 61.h. Hájek Anton 520 367 153 7 134 119 137 130 0 1 3 1 134 120 156 140 7 182 368 550 Jeriga Jozef
Hrabinský Jaroslav 540 363 177 4 130 134 147 129 1 3 1 0 121 122 139 123 13 147 358 505 Kaigl Jiří
Šmotlák Peter 499 340 159 10 121 122 137 119 0 2 2 1 115 122 131 136 12 128 376 504 Kaigl Karol
Toporová Már / 61.h. Trochan Vlad 470 357 113 20 120 108 124 118 0 1 3 1 111 131 134 138 8 169 345 514 Hegedüšová Kristína
kolkáreň  : Inter BA 2 157 926 55 3 083 2 10 14 6 3 151 51 981 2 170  rozh : Kanovská Martina
                   
MKK Stará Turá B + 46 - ŠKK Tlmače
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Štefka Ľubomír 556 381 175 8 146 152 129 129 0 1 3 1 147 142 141 147 5 206 371 577 Zajko Filip najml.
Hvožďara Peter 532 356 176 8 120 133 144 135 1 2,5 1,5 0 135 108 132 128 9 155 348 503 Lehocký Jaroslav
Minarech Roman 554 389 165 10 139 137 133 145 0 2 2 1 130 152 132 148 5 194 368 562 Zajko Juraj ml.
Sako Juraj 565 371 194 3 140 140 154 131 1 2 2 0 137 121 145 136 4 185 354 539 Fábik Štefan
Sadloň Kamil 541 357 184 3 127 142 142 130 1 2,5 1,5 0 136 140 122 127 2 179 346 525 Zajko Juraj st.
Hvožďara Pavel st. 539 339 200 3 125 122 140 152 1 3 1 0 145 138 116 136 6 172 363 535 Pitter Štefan
kolkáreň  : Stará Turá 2 193 1 094 35 3 287 6 13 11 2 3 241 31 1 091 2 150  rozh : NEMČEK Peter st.
KK Hustra Uhrovec + 50 - KK Zlaté Klasy B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Mišina Juraj 527 364 163 8 122 124 142 139 1 4 0 0 118 120 114 114 11 124 342 466 Kugler Ivan
Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 443 314 129 12 120 116 119 88 0 1 3 1 145 104 126 141 8 152 364 516 Zsigmond Štefan
Súkeník Marek 520 351 169 1 134 125 131 130 1 3 1 0 139 109 104 118 13 139 331 470 Vlahy Arpád
Danaj Vladimír 505 359 146 9 98 129 123 155 0 2 2 1 159 116 121 118 10 164 350 514 Csicsay Peter
Sitár Pavol 486 341 145 8 112 117 131 126 0 1 3 1 155 130 119 132 3 178 358 536 Gubran Ernest
Mišina Marián 528 351 177 4 127 127 146 128 1 3 1 0 101 126 100 130 12 151 306 457 Vlahyová Eva
kolkáreň  : Bánovce nad Bebravou 2 080 929 42 3 009 5 14 10 3 2 959 57 908 2 051  rozh : BROČKO Július
BKK Bánovce nad Bebravou + 88 - KK Tatran Bratislava
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Papšo Michal 506 365 141 12 131 118 135 122 1 4 0 0 110 104 107 120 10 111 330 441 Válek  Ota
Bročko Pavel 505 340 165 4 129 125 123 128 1 3 1 0 121 107 132 123 9 137 346 483 Martišek Michal
Žitňan Ivan 502 318 184 7 129 115 125 133 0 1 3 1 134 128 117 115 5 154 340 494 Bajbar Jozef
Šujan Anton / 61.h. Košík Vladim 440 329 111 14 116 108 106 110 0 0,5 3,5 1 118 115 108 123 9 132 332 464 Bučko Štefan
Bročko Július 487 349 138 12 128 114 123 122 0 0,5 3,5 1 135 127 138 128 4 178 350 528 Malgot  Peter
Podolák Jaroslav 508 340 168 4 144 124 121 119 1 3 1 0 106 111 127 106 10 122 328 450 Klempa Ľuboš
kolkáreň  : Bánovce nad Bebravou 2 041 907 53 2 948 5 12 12 3 2 860 47 834 2 026  rozh : vedúci družstiev
KK Pobedim B  -    voľno
  Top šestka 18. kola   Výkon Kolkáreň
Zajko Filip najml. 577 Stará Turá
Pavlík Peter 572 Pobedim
Sako Juraj 565 Stará Turá
Chovanec Miroslav 564 Inter BA
Zajko Juraj ml. 562 Stará Turá
Sadloň Michal 561 Pasienky BA
    16. najlepší výkon kola 3401 najlepší výkon 6-tky : 3575 - 6. kolo
       
Najlepší         Domáci / Hostia
Domáci 18. kolo Hostia
Kolkáreň Hráč Výkony Hráč Kolkáreň  
Stará Turá Sako Juraj 565 577 Zajko Filip najml. Stará Turá
Pasienky BA Sadloň Michal 561 572 Pavlík Peter Pobedim
Stará Turá Štefka Ľubomír 556 564 Chovanec Miroslav Inter BA
Stará Turá Minarech Roman 554 562 Zajko Juraj ml. Stará Turá
Pobedim Vojtek Peter 553 560 Cích Branislav Pobedim
Pobedim Bielko Dušan 551 553 Baboš Jozef Pasienky BA
                        3340 3388                    
Najlepších  30 Hz. tohto kola. Kolkáreň Najslabších 30 Hz. tohto kola.     Kolkáreň
Pecháček Roman 161 Inter BA Vlahyová Eva 100 Bánovce nad Bebravou
Noška Ján 160 Inter BA Danaj Vladimír 98 Bánovce nad Bebravou
Pisca Marek 160 Pobedim Masár Miroslav 89 Preseľany
Csicsay Peter 159 Bánovce nad Bebravou Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 88 Bánovce nad Bebravou
  640   375
   
Najlepšie  Plné tohto kola. Kolkáreň Najlepšia Dorážka tohto kola.       Kolkáreň
Minarech Roman 389 Stará Turá 606 Pavlík Peter 217 Pobedim
Domanický Jozef 383 Preseľany 589 Zajko Filip najml. 206 Stará Turá
Štefka Ľubomír 381 Stará Turá 586 Beck Michal 205 Pasienky BA
Pisca Marek 377 Pobedim 581 Makara Jozef / 41.h. Černý Pavol 204 Pobedim
Najväčší rozdiel v jednom sete tohto kola.
4.s Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 88 -57 145 Zsigmond Štefan
Najväčší rozdiel celkového výkonu tohto kola.
  Sadloň Michal 561 98 463 Pap Róbert
                                                     
2 LZ tabuľka po 18. kole       2015 / 16
                                             
Tabuľka zápasov celkom.
   
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priemer Body
1. MKK Stará Turá B 17 12 1 4 82 : 54 3138,7 25
2. KK Hustra Uhrovec 17 12 0 5 85 : 51 3126,8 24
3. DKK Nové Mesto nad Váhom 17 11 1 5 82,5 : 53,5 3177,4 23
4. KK Tatran Bratislava 17 11 0 6 80,5 : 55,5 3089,4 22
5. KK Preseľany B 17 8 1 8 72,5 : 63,5 3087,7 17
6. TJ Slovan Šaľa B 17 8 1 8 64,5 : 71,5 3051,4 17
7. TJ Karpaty Limbach 17 8 0 9 71 : 65 3097,1 16
8. ŠKK Tlmače 17 8 0 9 61,5 : 74,5 3108,8 16
9. BKK Bánovce nad Bebravou 17 8 0 9 61,5 : 74,5 3049,4 16
10. KK Pobedim B 16 7 1 8 61 : 67 3109,4 15
11. KK Zlaté Klasy B 17 7 0 10 61 : 75 3109,6 14
12. TKK Trenčín B 16 6 1 9 57,5 : 70,5 3137,4 13
13. KK Victoria Pezinok 17 6 1 10 56 : 80 3061,2 13
14. TJ Rakovice B 17 5 1 11 59,5 : 76,5 3089,2 11
15. MKK Galanta B 16 4 2 10 52 : 76 3103,8 10
         
                                             
Tabuľka zápasov doma.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. MKK Stará Turá B 8 8 0 0 47 : 17 3138,0 16
2. TJ Karpaty Limbach 8 7 0 1 48 : 16 3118,1 14
3. KK Zlaté Klasy B 8 7 0 1 46 : 18 3256,9 14
4. BKK Bánovce nad Bebravou 9 7 0 2 44 : 28 3087,8 14
5. TJ Slovan Šaľa B 10 6 1 3 48 : 32 3144,8 13
6. KK Hustra Uhrovec 8 6 0 2 42 : 22 3103,4 12
7. TKK Trenčín B 9 5 1 3 39 : 33 3148,3 11
8. KK Preseľany B 9 5 0 4 42,5 : 29,5 3052,0 10
9. KK Victoria Pezinok 7 5 0 2 34 : 22 3134,9 10
10. KK Tatran Bratislava 9 5 0 4 41 : 31 3167,3 10
11. DKK Nové Mesto nad Váhom 9 5 0 4 40 : 32 3230,8 10
12. ŠKK Tlmače 9 4 0 5 32,5 : 39,5 3025,2 8
13. TJ Rakovice B 8 3 1 4 34,5 : 29,5 3240,5 7
14. KK Pobedim B 7 3 0 4 27 : 29 3212,5 6
15. MKK Galanta B 8 1 2 5 28 : 36 3037,8 4
 
                                             
Tabuľka zápasov von.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. DKK Nové Mesto nad Váhom 8 6 1 1 42,5 : 21,5 3168,5 13
2. KK Tatran Bratislava 8 6 0 2 39,5 : 24,5 3078,3 12
3. KK Hustra Uhrovec 9 6 0 3 43 : 29 3130,1 12
4. MKK Stará Turá B 9 4 1 4 35 : 37 3138,8 9
5. KK Pobedim B 9 4 1 4 34 : 38 3096,5 9
6. ŠKK Tlmače 8 4 0 4 29 : 35 3120,7 8
7. KK Preseľany B 8 3 1 4 30 : 34 3092,8 7
8. MKK Galanta B 8 3 0 5 24 : 40 3114,8 6
9. TJ Rakovice B 9 2 0 7 25 : 47 3072,3 4
10. TJ Slovan Šaľa B 7 2 0 5 16,5 : 39,5 3038,0 4
11. KK Victoria Pezinok 10 1 1 8 22 : 58 3052,0 3
12. TKK Trenčín B 7 1 0 6 18,5 : 37,5 3135,6 2
13. TJ Karpaty Limbach 9 1 0 8 23 : 49 3094,4 2
14. BKK Bánovce nad Bebravou 8 1 0 7 17,5 : 46,5 3043,0 2
15. KK Zlaté Klasy B 9 0 0 9 15 : 57 3088,6 0
 
                                             
                                                     
2 LZ Top 6 hráčov na jednotlivých kolkárňach   2015 / 16
po 18. kole
Galanta - Galanta B, Tlmače Bánovce nad Bebravou - Bánovce, Uhrovec
Zajko Juraj st. ŠKK Tlmače 561 Bročko  Pavel BKK Bánovce nad Bebravou 578
Zajko Filip ŠKK Tlmače 561 Podolák  Jaroslav BKK Bánovce nad Bebravou 574
Súkeník Marek KK Hustra Uhrovec 558 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 574
Bielko  Dušan DKK Nové Mesto nad Váhom 557 Sako Juraj MKK Stará Turá B 571
Molnár Matúš KK Preseľany B 556 Mišina Juraj KK Hustra Uhrovec 565
Jeriga Jozef MKK Galanta B 555 Minarech Roman MKK Stará Turá B 564
       
3348 3426
Inter BA - Pezinok, Tatran BA Zlaté Klasy - B
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 611 Ďuďák Pavol TKK Trenčín B 594
Drobný Lukáš TJ Rakovice B 590 Lengyel Ottó KK Zlaté Klasy B 594
Tumma Patrik MKK Galanta B 584 Zsigmond Štefan KK Zlaté Klasy B 583
Maroň Ján MKK Stará Turá B 577 Vlahy Arpád KK Zlaté Klasy B 583
Oravec Branislav KK Victoria Pezinok 567 Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 582
Martišek Michal KK Tatran Bratislava 567 Gubran Ernest KK Zlaté Klasy B 581
       
3496 3517
Preseľany - B Stará Turá - B
Halienka  Marcel DKK Nové Mesto nad Váhom 559 Zajko Filip ŠKK Tlmače 577
Nedeľka Marián KK Preseľany B 557 Bies Branislav MKK Stará Turá B 568
Benca  Richard KK Preseľany B 556 Sako Juraj MKK Stará Turá B 565
Molnár Matúš KK Preseľany B 554 Zajko Juraj ml. ŠKK Tlmače 562
Bol Branislav TJ Slovan Šaľa B 551 Hvožďara Pavol ml. MKK Stará Turá B 557
Pisca  Marek DKK Nové Mesto nad Váhom 549 Štefka Ľubomír MKK Stará Turá B 556
       
3326 3385
Šaľa - B Pobedim - B , DKK
Beck Michal TJ Karpaty Limbach 595 Magala Roman TJ Rakovice B 600
Toth Richard TJ Slovan Šaľa B 577 Hesko Erik KK Pobedim B 599
Zajko Filip ŠKK Tlmače 576 Prívozník Tomáš TJ Rakovice B 599
Sedlák Dušan KK Tatran Bratislava 575 Hrabinský  Jaroslav KK Victoria Pezinok 597
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 574 Lednický Peter KK Pobedim B 597
Veselka Július TJ Slovan Šaľa B 571 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 596
       
3468 3588
Pasienky BA - Limbach Rakovice - B
Beck Karol TJ Karpaty Limbach 565 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 615
Sahaj Marek KK Pobedim B 565 Duračka Pavol TJ Rakovice B 612
Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 564 Šintálová Monika TJ Rakovice B 596
Sadloň Michal TJ Karpaty Limbach 561 Duračka Erik TJ Rakovice B 596
Beck Michal TJ Karpaty Limbach 558 Moravanský Miroslav TJ Slovan Šaľa B 589
Baboš Jozef TJ Slovan Šaľa B 553 Chovanec Miroslav MKK Galanta B 587
       
3366 3595
Piešťany - Trenčín B
Ďuďák Pavol TKK Trenčín B 583
Pisca  Marek DKK Nové Mesto nad Váhom 578
Greising Pavol TKK Trenčín B 573
Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 562
Drobný Lukáš TJ Rakovice B 562
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 561
   
3419
2 LZ Top 6 výkonov ročníka 2015 / 16
Kolkáreň Hráč Klub Výkon
   
Rakovice Beck Michal TJ Karpaty Limbach 615
Rakovice Duračka Pavol TJ Rakovice B 612
Pezinok Inter Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 611
Pobedim Magala Roman TJ Rakovice B 600
Pobedim Hesko Erik KK Pobedim B 599
Pobedim Prívozník Tomáš TJ Rakovice B 599
   
3636
Slovenský rekord na 6 x 120 Hz.
   
Podbrezová Zavarko Vilmoš ŽP Šport Podbrezová A 721
Čech Ivan 726
Ćalić Jovan 705
24.3.2012 Foltín Radoslav 655
Tomka Milan 637
Kyselica Ondrej 626
   
4070
2 LZ Najlepšie výkony na kolkárňach 2015 / 16
po 18.  kole
Kolkáreň   Domáci Hostia
Najslabší výkon Najlepší výkon Najlepší výkon
Galanta   MKK Galanta B TKK Trenčín B
2980 3152 3146
Galanta Tlm   ŠKK Tlmače KK Preseľany B
2876 3179 3165
Bánovce   BKK Bánovce nad Bebravou KK Pobedim B
2941 3228 3194
Bánovce Uhr   KK Hustra Uhrovec MKK Stará Turá B
3009 3161 3192
Pezinok Inter   KK Victoria Pezinok ŠKK Tlmače
3073 3230 3199
Tatran Inter   KK Tatran Bratislava MKK Galanta B
3010 3289 3259
Zlaté Klasy   KK Zlaté Klasy B KK Preseľany B
3123 3368 3258
Preseľany   KK Preseľany B DKK Nové Mesto nad Váhom
2930 3142 3189
Stará Turá   MKK Stará Turá B ŠKK Tlmače
3026 3287 3241
Šaľa   TJ Slovan Šaľa B KK Tatran Bratislava
2990 3221 3235
Pobedim   KK Pobedim B MKK Stará Turá B
3106 3348 3280
DKK Pob   DKK Nové Mesto nad Váhom TJ Rakovice B
3160 3285 3395
Pasienky   TJ Karpaty Limbach KK Pobedim B
2973 3246 3124
Rakovice   TJ Rakovice B MKK Galanta B
3163 3345 3291
Trenčín B Pieš   TKK Trenčín B DKK Nové Mesto nad Váhom
3057 3217 3234
                                                     
2 LZ Naj štatistiky jednotlivcov po 18. kole     ročníka 2015 / 16
  Najlepších 30 Hz. ročníka  2015 -16.     Najslabších 30 Hz. ročníka  2015 -16.  
6 kolo Magala Roman 179 Pobedim 14 kolo Nesteš Peter 85 Galanta
5 kolo Hrabinský Jaroslav 176 Pobedim 13 kolo Domanický Jozef ml. 87 Preseľany
10 kolo Vlahy Arpád 175 Zlaté Klasy 3 kolo Ďuriš Peter / 61.h. Šárközi Ľudo 87 Galanta
15 kolo Mišina Juraj 173 Rakovice 1 kolo Vrablec Milan 88 Galanta
17 kolo Milan Šimon 172 Rakovice 7 kolo Vrablec Mila / 31.h. Gálet Jarosl 88 Galanta
1 kolo Kugler Ivan 171 Zlaté Klasy 10 kolo Ančic Pavol 88 Bánovce nad Bebravou
7 kolo Zajko Filip najml. 171 Galanta 18 kolo Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 88 Bánovce nad Bebravou
4 kolo Malgot  Peter 169 Zlaté Klasy 15 kolo Sedlák Ferdinand 89 Stará Turá
12 kolo Maroň Ján 168 Bánovce nad Bebravou 11 kolo Podolák Jaro / 61.h. Lipták Jozef 90 Preseľany
8 kolo Sako Juraj 166 Bánovce nad Bebravou 4 kolo Kaigl Karol / 42.h. Ášváni Ján 92 Bánovce nad Bebravou
11 kolo Zajko Filip najml. 165 Galanta 5 kolo Vlahy Arpád 93 Galanta
3 kolo Greising Pavol 164 Piešťany 2 kolo Veselka Júli / 14.h. Mitošinka La 94 Bánovce nad Bebravou
9 kolo Sedláček Peter 162 Pobedim 6 kolo Rebro Vladim / 31.h. Pecháček Rom 94 Inter BA
14 kolo Zajko Filip najml. 162 Galanta 9 kolo Ančic Pavol / 51.h. Ležák Štefan 94 Pasienky BA
13 kolo Mrekaj Marek 161 Rakovice 12 kolo Bol Václav 95 Galanta
18 kolo Pecháček Roman 161 Inter BA 16 kolo Milan Šimon 95 Šaľa
16 kolo Gubran Ernest 158 Inter BA 8 kolo Milan Šimon / 61.h. Hudcovič Pet 97 Bánovce nad Bebravou
2 kolo Bučko Štefan 155 Inter BA 17 kolo Kugler Ivan / 54.h. Vlahy Arpád 97 Zlaté Klasy
Najlepšie Plné ročníka  2015 -16.     Najlepšia Dorážka ročníka  2015 -16.  
7 kolo Kašša Rastislav 408 Rakovice 3 kolo Beck Michal 236 Šaľa
17 kolo Martišek Michal 408 Inter BA 9 kolo Duračka Pavol 236 Rakovice
6 kolo Malgot  Peter 406 Inter BA 1 kolo Moravanský Miroslav 230 Rakovice
10 kolo Drobný Lukáš 406 Inter 17 kolo Hvožďara Peter 227 Pobedim
13 kolo Halienka Marcel 401 Pobedim 4 kolo Malgot  Peter 224 Zlaté Klasy
8 kolo Beck Michal 400 Pobedim 2 kolo Švaro Jaroslav 222 Pobedim
1 kolo Bol Branislav 398 Rakovice 5 kolo Hrabinský Jaroslav 222 Pobedim
5 kolo Papšo Michal 395 Piešťany 6 kolo Ivančík Marcel 222 Pobedim
4 kolo Csicsay Peter 394 Zlaté Klasy 14 kolo Tóth Richard 219 Šaľa
11 kolo Chovanec Miroslav 393 Rakovice 11 kolo Ševčík Tomáš 218 Pobedim
15 kolo Duračka Pavol 393 Rakovice 15 kolo Vojtek Peter 218 Pobedim
9 kolo Pecháček Roman 391 Pasienky BA 18 kolo Pavlík Peter 217 Pobedim
12 kolo Bročko Pavel 390 Bánovce nad Bebravou 13 kolo Devát Peter 216 Šaľa
18 kolo Minarech Roman 389 Stará Turá 7 kolo Lednický Peter 215 Pobedim
3 kolo Duračka Erik 387 Rakovice 12 kolo Gubran Ernest 213 Zlaté Klasy
2 kolo Malgot  Peter 385 Inter BA 10 kolo Bača Jozef 212 Pobedim
14 kolo Maroň Ján 385 Inter BA 16 kolo Hvožďara Pavol ml. 202 Stará Turá
16 kolo Duračka Pavol 379 Šaľa 8 kolo Pavlík Peter 198 Galanta
Najväčší rozdiel v jednom sete ročníka 2015 -16.
14 kolo Zajko Filip najml. 162 77 85 Nesteš Peter
15 kolo Jurda Patrik / 61.h. Masár Mirosl 106 -67 173 Mišina Juraj
18 kolo Petreje Pavo / 61.h. Sirotný Pavo 88 -57 145 Zsigmond Štefan
13 kolo Sako Juraj 89 -56 145 Vlahyová Eva
4 kolo Lengyel Ottó 160 53 107 Válek  Ota
17 kolo Milan Šimon 172 51 121 Ančic Pavol
1 kolo Šintálová Monika 163 50 113 Devát Peter
3 kolo Ďuriš Peter 87 -50 137 Oravec Branislav
6 kolo Malgot  Peter 172 49 123 Poloma  Žolt
7 kolo Nedeľka Marián 146 49 97 Sako Juraj
8 kolo Šujan Anton 155 48 107 Nesteš Peter
10 kolo Csicsay Peter 161 46 115 Veselka Júli / 61.h. Baboš Jozef
12 kolo Košík Vladimír 122 -46 168 Maroň Ján
5 kolo Benko Michal 132 -44 176 Hrabinský Jaroslav
11 kolo Zajko Juraj ml. 142 44 98 Maschke Vladimír
2 kolo Trochan Vladimír 100 -41 141 Malgot  Peter
9 kolo Duračka Pavol 162 40 122 Zsigmond Štefan
16 kolo Klement Štefan 122 -35 157 Milan Šimon
Najväčší rozdiel celkového výkonu ročníka  2015 -16.
14 kolo Zajko Filip najml. 561 133 428 Nesteš Peter
15 kolo Maroň Ján 554 122 432 Sedlák Ferdinand
4 kolo Lengyel Ottó 583 114 469 Válek  Ota
5 kolo Ášváni Ján 518 107 411 Vlahy Arpád
8 kolo Bročko Pavel 554 107 447 Masár Miroslav
7 kolo Zajko Juraj st. 520 106 414 Podolák Jaro / 71.h. Pristač Anto
3 kolo Gálet Jaroslav 430 -105 535 Hvožďara Pavel st.
10 kolo Bročko Pavel 531 104 427 Ančic Pavol
18 kolo Sadloň Michal 561 98 463 Pap Róbert
17 kolo Vargová Eva 561 95 466 Podolák Jaro / 61.h. Košík Vladim
6 kolo Orságh Ivan 563 90 473 Domanický Jozef
9 kolo Beck Michal 552 88 464 Rebro Vladim / 31.h. Šmotlák Pete
1 kolo Šintálová Monika 596 87 509 Devát Peter
13 kolo Benkovský Jozef 561 86 475 Száz Ernest
11 kolo Búš Jozef 511 -76 587 Chovanec Miroslav
2 kolo Lipták Jozef 508 74 434 Vlahyová Eva / 64.h. Vlahy Arpád
16 kolo Bača Jozef / 69.h. Nedbal Jaros 497 -69 566 Malgot  Peter
12 kolo Podolák Jaroslav 574 65 509 Bies Branislav
Najlepší výkon kola v ročníku  2015 -16. Umiestnenia v šestke kola ročníka  2015 -16.
17 kolo Beck Michal 615 Rakovice Malgot  Peter 7
9 kolo Duračka Pavol 612 Rakovice Beck Michal 4
6 kolo Malgot  Peter 611 Inter BA Duračka Pavol 4
4 kolo Hesko Erik 599 Pobedim Halienka Marcel 4
5 kolo Hrabinský Jaroslav 597 Pobedim Hesko Erik 4
7 kolo Lednický Peter 597 Pobedim Drobný Lukáš 3
1 kolo Šintálová Monika 596 Rakovice Duračka Erik 3
3 kolo Duračka Erik 596 Rakovice Kašša Rastislav 3
8 kolo Beck Michal 596 Pobedim Lednický Peter 3
10 kolo Drobný Lukáš 590 Inter Maroň Ján 3
12 kolo Chovanec Miroslav 587 Rakovice Sako Juraj 3
15 kolo Duračka Pavol 587 Rakovice Bročko Pavel 2
2 kolo Švaro Jaroslav 583 Pobedim Ďuďák Pavol 2
14 kolo Ďuďák Pavol 583 Piešťany Greising Pavol 2
12 kolo Gubran Ernest 581 Zlaté Klasy Gubran Ernest 2
13 kolo Halienka Marcel 580 Pobedim Hvožďara Peter 2
18 kolo Zajko Filip najml. 577 Stará Turá Chovanec Miroslav 2
16 kolo Malgot  Peter 566 Pobedim Jeriga Jozef 2
Lengyel Ottó 2
Martišek Michal 2
Mišina Juraj 2
Mokrohajský Dominik 2
Moravanský Miroslav 2
Zajko Filip najml. 2
Zsigmond Štefan 2
Bajbar Jozef 1
Beck Karol 1
Benkovský Jozef 1
Bol Branislav 1
Bučko Štefan 1
Búš Jozef 1
Csicsay Peter 1
Černý Pavol 1
Hrabinský Jaroslav 1
Hvožďara Pavol ml. 1
Ivančík Marcel 1
Magala Roman 1
Medzibriczký Peter 1
Miklovič Jozef 1
Minarech Roman 1
Molnár Matúš 1
Mrekaj Marek 1
Oravec Branislav 1
Pavlík Peter 1
Pisca Marek 1
Podolák Jaroslav 1
Prívozník Tomáš 1
Sadloň Michal 1
Sahaj Marek 1
Sedláček Peter 1
Sedlák Dušan 1
Sitár Pavol 1
Ševčík Tomáš 1
Šintálová Monika 1
Švaro Jaroslav 1
Tóth Richard 1
Trochan Vladimír 1
Tumma  Patrik 1
Veselka Július 1
Vlahy Arpád 1
Vlahyová Eva 1
Vojtek Peter 1
Zajko Juraj ml. 1
Zajko Juraj st. 1
                                                     
Vypracoval : Bročko Pavel 0918 809 288 email: spravodaj2lz@kolky.sk