2 LZ Spravodaj 2015 / 16
17. kolo - 16.1.2016
ŠKK Tlmače - 153 + KK Preseľany B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Zajko Filip najml. 490 352 138 12 122 119 134 115 0 1 3 1 130 129 134 137 9 174 356 530 Domanický Jozef
Šumeraj Joze / 61.h. Lehocký Jaro 489 352 137 11 119 113 133 124 0 2 2 1 123 123 143 139 5 165 363 528 Bazala Jozef
Vrablec Milan 471 335 136 16 118 116 107 130 0 1 3 1 125 124 147 124 5 172 348 520 Benca Richard
Zajko Juraj ml. 545 371 174 7 124 133 155 133 1 3 1 0 132 122 110 137 10 150 351 501 Kamencay Peter
Fábik Štefan 519 361 158 9 126 114 144 135 0 2 2 1 133 142 133 148 1 186 370 556 Molnár Matúš
Pitter Štefan 498 348 150 5 129 117 121 131 0 0,5 3,5 1 141 125 135 129 7 141 389 530 Nedeľka Marián
kolkáreň  : Galanta 2 119 893 60 3 012 1 9,5 14,5 7 3 165 37 988 2 177  rozh : POLOMA Žolt
KK Zlaté Klasy B + 195 - BKK Bánovce nad Bebravou
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.    
Csicsay Peter 548 362 186 4 148 121 137 142 0 1 3 1 143 141 131 136 5 178 373 551 Papšo Michal
Balogh Tamás 558 364 194 4 137 139 158 124 1 3,5 0,5 0 124 107 117 136 5 143 341 484 Bročko Július
Zsigmond Štefan 562 364 198 6 129 157 142 134 1 3 1 0 130 116 142 139 8 153 374 527 Bročko Pavel
Vargová Eva 561 369 192 4 143 137 137 144 1 4 0 0 132 127 101 106 8 131 335 466 Podolák Jaro / 61.h. Košík Vladim
Kugler Ivan / 54.h. Vlahy Arpád 485 318 167 6 121 113 154 97 0 1 3 1 129 133 127 159 9 173 375 548 Žitňan Ivan
Gubran Ernest 549 346 203 5 148 122 130 149 1 3 1 0 120 118 123 131 12 149 343 492 Pristač Anton
kolkáreň  : Zlaté Klasy 2 123 1 140 29 3 263 6 15,5 8,5 2 3 068 47 927 2 141  rozh : vedúci družstiev
                                                 
TJ Slovan Duslo Šaľa B + 7 - KK Hustra Uhrovec
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Moravanský Miroslav 521 392 129 4 141 125 126 129 1 3 1 0 114 118 132 111 12 136 339 475 Petreje Pavol
Machálková Patrícia 557 370 187 1 139 133 144 141 1 3 1 0 133 127 130 150 7 133 407 540 Mišina Marián
Pap Róbert / 42.h. Klement Štef 481 345 136 11 114 114 127 126 0 1 3 1 134 124 138 127 6 147 376 523 Orságh Ivan
Hambálek Ľub / 61.h. Bol Václav 511 370 141 12 123 113 139 136 1 3 1 0 132 119 132 115 6 142 356 498 Mišina Juraj
Mazúchová Nikola 521 356 165 6 128 144 119 130 1 2 2 0 142 135 122 112 8 157 354 511 Sitár Pavol
Király Filip 521 368 153 5 130 128 151 112 0 2 2 1 149 146 119 144 2 192 366 558 Súkeník Marek
kolkáreň  : Šaľa 2 201 911 39 3 112 6 14 10 2 3 105 41 907 2 198  rozh : SZALAI Mikuláš
                                                 
KK Tatran Bratislava + 86 - KK Victoria Pezinok
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Martišek Michal 567 408 159 7 148 139 140 140 1 3 1 0 103 125 154 143 10 173 352 525 Hrabinský Jaroslav
Bučko Štefan 533 372 161 5 131 147 121 134 1 2 2 0 128 123 135 146 10 167 365 532 Pecháček Roman
Bajbar Jozef 551 367 184 5 149 142 128 132 1 2 2 0 145 132 131 113 7 158 363 521 Trochan Vlad / 61.h. Šottníková J
Farkašová Ľu / 61.h. Válek  Ota 514 334 180 8 114 118 142 140 0 2 2 1 134 133 135 132 9 169 365 534 Noška Ján
Malgot  Peter 530 345 185 4 133 135 154 108 1 3 1 0 135 110 130 123 10 141 357 498 Rebro Vladimír
Sedlák Dušan 517 348 169 4 116 125 152 124 1 2,5 1,5 0 124 138 143 111 5 174 342 516 Šmotlák Peter
kolkáreň  : Inter BA 2 174 1 038 33 3 212 7 14,5 9,5 1 3 126 51 982 2 144  rozh : DOBRUCKÝ Ivan
                   
KK Pobedim B - 139 + MKK Stará Turá B
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Bango Jaroslav 537 372 165 7 135 148 125 129 0 0,5 3,5 1 137 151 148 154 10 196 394 590 Maroň Ján
Miklovičová Adriána  560 379 181 9 137 132 137 154 0 1 3 1 140 153 142 148 0 227 356 583 Hvožďara Peter
Dekan Michal 510 354 156 8 126 136 134 114 0 0 4 1 160 139 153 127 4 202 377 579 Sako Juraj
Lednický Peter 535 366 169 12 123 147 129 136 1 2 2 0 107 135 129 150 10 162 359 521 Bies Branislav
Mrekaj Marek 515 326 189 4 131 120 125 139 1 3 1 0 137 102 130 127 8 153 343 496 Hvožďara Pavel st.
Palkovič Matej 484 344 140 11 122 133 100 129 0 1 3 1 134 109 130 138 11 153 358 511 Hvožďara Pavol ml.
kolkáreň  : Pobedim 2 141 1 000 51 3 141 2 7,5 16,5 6 3 280 43 1 093 2 187  rozh : MREKAJ Matej
MKK Slovan Galanta B + 70 - DKK Nové Mesto nad Váhom
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Horník Bystrík 505 362 143 9 139 124 117 125 0 2 2 1 122 132 127 127 4 156 352 508 Bielko Dušan
Jeriga Jozef 539 352 187 3 135 150 123 131 0 1 3 1 139 127 110 138 4 169 345 514 Mokrohajský Dominik
Kaigl Karol 535 379 156 6 140 130 120 145 1 4 0 0 121 113 124 126 9 132 352 484 Halienka Marcel
Sedlák Ferdinand 483 332 151 8 139 111 123 110 0 1 3 1 122 127 120 131 10 142 358 500 Švaro Jaroslav
Dvorščák Samuel 487 356 131 9 132 114 122 119 0 1 3 1 127 135 125 131 8 153 365 518 Pisca Marek
Chovanec Miroslav 534 358 176 5 127 131 147 129 1 2 2 0 100 129 132 128 11 128 361 489 Vojtek Peter
kolkáreň  : Galanta 2 139 944 40 3 083 4 11 13 4 3 013 46 880 2 133  rozh : POLOMA Žolt
TJ Rakovice B + 149 - TJ Karpaty Limbach
          Pl. Dor. Ch. 1.s 2.s 3.s 4.s         4.s 3.s 2.s 1.s Ch. Dor. Pl.      
Masár Miroslav 508 335 173 6 139 122 117 130 0,5 2 2 0,5 129 118 132 129 10 135 373 508 Beck Karol
Duračka Pavol 593 384 209 5 140 142 159 152 1 3 1 0 118 128 129 152 12 149 378 527 Ležák Štefan
Verčíková Alžbeta 557 375 182 6 137 141 133 146 1 4 0 0 129 124 138 134 4 167 358 525 Bičian Ján
Milan Šimon 560 380 180 10 124 153 111 172 1 3 1 0 121 137 123 103 11 137 347 484 Ančic Pavol
Kostelný Ján 548 370 178 4 120 138 144 146 0 0 4 1 149 155 148 163 1 218 397 615 Beck Michal
Drobný Lukáš 576 359 217 7 133 149 135 159 1 3 1 0 135 122 133 144 5 174 360 534 Benkovský Jozef
kolkáreň  : Rakovice 2 203 1 139 38 3 342 6,5 15 9 1,5 3 193 43 980 2 213  rozh : vedúci družstiev
TKK Trenčín B   -    voľno
  Top šestka 17. kola   Výkon Kolkáreň
Beck Michal 615 Rakovice
Duračka Pavol 593 Rakovice
Maroň Ján 590 Pobedim
Hvožďara Peter 583 Pobedim
Sako Juraj 579 Pobedim
Drobný Lukáš 576 Rakovice
    2. najlepší výkon kola 3536 najlepší výkon 6-tky : 3575 - 6. kolo
       
Najlepší         Domáci / Hostia
Domáci 17. kolo Hostia
Kolkáreň Hráč Výkony Hráč Kolkáreň  
Rakovice Duračka Pavol 593 615 Beck Michal Rakovice
Rakovice Drobný Lukáš 576 590 Maroň Ján Pobedim
Inter BA Martišek Michal 567 583 Hvožďara Peter Pobedim
Zlaté Klasy Zsigmond Štefan 562 579 Sako Juraj Pobedim
Zlaté Klasy Vargová Eva 561 558 Súkeník Marek Šaľa
Pobedim Miklovičová Adriána  560 556 Molnár Matúš Galanta
                        3419 3481                    
Najlepších  30 Hz. tohto kola. Kolkáreň Najslabších 30 Hz. tohto kola.     Kolkáreň
Milan Šimon 172 Rakovice Podolák Jaro / 61.h. Košík Vladim 101 Zlaté Klasy
Beck Michal 163 Rakovice Palkovič Mat / 65.h. Dudík Adrián 100 Pobedim
Sako Juraj 160 Pobedim Vojtek Peter 100 Galanta
Drobný Lukáš 159 Rakovice Kugler Ivan / 54.h. Vlahy Arpád 97 Zlaté Klasy
  654   398
   
Najlepšie  Plné tohto kola. Kolkáreň Najlepšia Dorážka tohto kola.       Kolkáreň
Martišek Michal 408 Inter BA 635 Hvožďara Peter 227 Pobedim
Mišina Marián 407 Šaľa 625 Beck Michal 218 Rakovice
Beck Michal 397 Rakovice 614 Drobný Lukáš 217 Rakovice
Maroň Ján 394 Pobedim 603 Duračka Pavol 209 Rakovice
Najväčší rozdiel v jednom sete tohto kola.
4.s Milan Šimon 172 51 121 Ančic Pavol
Najväčší rozdiel celkového výkonu tohto kola.
  Vargová Eva 561 95 466 Podolák Jaro / 61.h. Košík Vladim
                                                     
2 LZ tabuľka po 17. kole       2015 / 16
                                             
Tabuľka zápasov celkom.
   
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priemer Body
1. MKK Stará Turá B 16 11 1 4 76 : 52 3136,0 23
2. KK Hustra Uhrovec 16 11 0 5 80 : 48 3128,3 22
3. KK Tatran Bratislava 16 11 0 5 77,5 : 50,5 3122,2 22
4. DKK Nové Mesto nad Váhom 16 10 1 5 76,5 : 51,5 3177,3 21
5. TJ Slovan Šaľa B 16 8 1 7 63,5 : 64,5 3056,3 17
6. ŠKK Tlmače 16 8 0 8 59,5 : 68,5 3089,9 16
7. KK Preseľany B 16 7 1 8 65,5 : 62,5 3086,3 15
8. KK Pobedim B 16 7 1 8 61 : 67 3109,4 15
9. TJ Karpaty Limbach 16 7 0 9 64 : 64 3097,1 14
10. KK Zlaté Klasy B 16 7 0 9 58 : 70 3112,7 14
11. BKK Bánovce nad Bebravou 16 7 0 9 56,5 : 71,5 3051,6 14
12. TKK Trenčín B 15 6 1 8 55,5 : 64,5 3122,1 13
13. KK Victoria Pezinok 16 6 1 9 54 : 74 3062,0 13
14. TJ Rakovice B 16 5 1 10 58,5 : 69,5 3099,5 11
15. MKK Galanta B 15 3 2 10 46 : 74 3111,5 8
         
                                             
Tabuľka zápasov doma.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. KK Zlaté Klasy B 8 7 0 1 46 : 18 3256,9 14
2. MKK Stará Turá B 7 7 0 0 41 : 15 3116,7 14
3. TJ Slovan Šaľa B 10 6 1 3 48 : 32 3144,8 13
4. TJ Karpaty Limbach 7 6 0 1 41 : 15 3118,7 12
5. BKK Bánovce nad Bebravou 8 6 0 2 39 : 25 3103,3 12
6. TKK Trenčín B 9 5 1 3 39 : 33 3148,3 11
7. KK Hustra Uhrovec 7 5 0 2 37 : 19 3115,3 10
8. KK Victoria Pezinok 6 5 0 1 32 : 16 3142,3 10
9. KK Tatran Bratislava 9 5 0 4 41 : 31 3167,3 10
10. KK Preseľany B 8 4 0 4 35,5 : 28,5 3040,8 8
11. DKK Nové Mesto nad Váhom 8 4 0 4 34 : 30 3229,9 8
12. ŠKK Tlmače 9 4 0 5 32,5 : 39,5 3025,2 8
13. TJ Rakovice B 8 3 1 4 34,5 : 29,5 3240,5 7
14. KK Pobedim B 7 3 0 4 27 : 29 3212,5 6
15. MKK Galanta B 8 1 2 5 28 : 36 3037,8 4
 
                                             
Tabuľka zápasov von.
  Záp Výh Rem Preh Skóre Priem. Body
1. DKK Nové Mesto nad Váhom 8 6 1 1 42,5 : 21,5 3168,5 13
2. KK Tatran Bratislava 7 6 0 1 36,5 : 19,5 3114,7 12
3. KK Hustra Uhrovec 9 6 0 3 43 : 29 3130,1 12
4. MKK Stará Turá B 9 4 1 4 35 : 37 3138,8 9
5. KK Pobedim B 9 4 1 4 34 : 38 3096,5 9
6. ŠKK Tlmače 7 4 0 3 27 : 29 3100,7 8
7. KK Preseľany B 8 3 1 4 30 : 34 3092,8 7
8. TJ Rakovice B 8 2 0 6 24 : 40 3081,9 4
9. TJ Slovan Šaľa B 6 2 0 4 15,5 : 32,5 3041,5 4
10. MKK Galanta B 7 2 0 5 18 : 38 3123,8 4
11. KK Victoria Pezinok 10 1 1 8 22 : 58 3052,0 3
12. TKK Trenčín B 6 1 0 5 16,5 : 31,5 3116,9 2
13. TJ Karpaty Limbach 9 1 0 8 23 : 49 3094,4 2
14. BKK Bánovce nad Bebravou 8 1 0 7 17,5 : 46,5 3043,0 2
15. KK Zlaté Klasy B 8 0 0 8 12 : 52 3092,1 0
 
                                             
                                                     
2 LZ Top 6 hráčov na jednotlivých kolkárňach   2015 / 16
po 17. kole
Galanta - Galanta B, Tlmače Bánovce nad Bebravou - Bánovce, Uhrovec
Zajko Juraj st. ŠKK Tlmače 561 Bročko  Pavel BKK Bánovce nad Bebravou 578
Zajko Filip ŠKK Tlmače 561 Podolák  Jaroslav BKK Bánovce nad Bebravou 574
Súkeník Marek KK Hustra Uhrovec 558 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 574
Bielko  Dušan DKK Nové Mesto nad Váhom 557 Sako Juraj MKK Stará Turá B 571
Molnár Matúš KK Preseľany B 556 Mišina Juraj KK Hustra Uhrovec 565
Jeriga Jozef MKK Galanta B 555 Minarech Roman MKK Stará Turá B 564
       
3348 3426
Inter BA - Pezinok, Tatran BA Zlaté Klasy - B
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 611 Ďuďák Pavol TKK Trenčín B 594
Drobný Lukáš TJ Rakovice B 590 Lengyel Ottó KK Zlaté Klasy B 594
Tumma Patrik MKK Galanta B 584 Zsigmond Štefan KK Zlaté Klasy B 583
Maroň Ján MKK Stará Turá B 577 Vlahy Arpád KK Zlaté Klasy B 583
Oravec Branislav KK Victoria Pezinok 567 Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 582
Martišek Michal KK Tatran Bratislava 567 Gubran Ernest KK Zlaté Klasy B 581
       
3496 3517
Preseľany - B Stará Turá - B
Halienka  Marcel DKK Nové Mesto nad Váhom 559 Bies Branislav MKK Stará Turá B 568
Nedeľka Marián KK Preseľany B 557 Hvožďara Pavol ml. MKK Stará Turá B 557
Benca  Richard KK Preseľany B 556 Hvožďara Peter MKK Stará Turá B 555
Molnár Matúš KK Preseľany B 554 Maroň Ján MKK Stará Turá B 554
Bol Branislav TJ Slovan Šaľa B 551 Hvožďara Pavel st. MKK Stará Turá B 549
Pisca  Marek DKK Nové Mesto nad Váhom 549 Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 545
       
3326 3328
Šaľa - B Pobedim - B , DKK
Beck Michal TJ Karpaty Limbach 595 Magala Roman TJ Rakovice B 600
Toth Richard TJ Slovan Šaľa B 577 Hesko Erik KK Pobedim B 599
Zajko Filip ŠKK Tlmače 576 Prívozník Tomáš TJ Rakovice B 599
Sedlák Dušan KK Tatran Bratislava 575 Hrabinský  Jaroslav KK Victoria Pezinok 597
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 574 Lednický Peter KK Pobedim B 597
Veselka Július TJ Slovan Šaľa B 571 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 596
       
3468 3588
Pasienky BA - Limbach Rakovice - B
Beck Karol TJ Karpaty Limbach 565 Beck Michal TJ Karpaty Limbach 615
Sahaj Marek KK Pobedim B 565 Duračka Pavol TJ Rakovice B 612
Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 564 Šintálová Monika TJ Rakovice B 596
Beck Michal TJ Karpaty Limbach 558 Duračka Erik TJ Rakovice B 596
Sadloň Michal TJ Karpaty Limbach 551 Moravanský Miroslav TJ Slovan Šaľa B 589
Duračka Erik TJ Rakovice B 549 Chovanec Miroslav MKK Galanta B 587
       
3352 3595
Piešťany - Trenčín B
Ďuďák Pavol TKK Trenčín B 583
Pisca  Marek DKK Nové Mesto nad Váhom 578
Greising Pavol TKK Trenčín B 573
Benkovský Jozef TJ Karpaty Limbach 562
Drobný Lukáš TJ Rakovice B 562
Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 561
   
3419
2 LZ Top 6 výkonov ročníka 2015 / 16
Kolkáreň Hráč Klub Výkon
   
Rakovice Beck Michal TJ Karpaty Limbach 615
Rakovice Duračka Pavol TJ Rakovice B 612
Pezinok Inter Malgot  Peter KK Tatran Bratislava 611
Pobedim Magala Roman TJ Rakovice B 600
Pobedim Hesko Erik KK Pobedim B 599
Pobedim Prívozník Tomáš TJ Rakovice B 599
   
3636
Slovenský rekord na 6 x 120 Hz.
   
Podbrezová Zavarko Vilmoš ŽP Šport Podbrezová A 721
Čech Ivan 726
Ćalić Jovan 705
24.3.2012 Foltín Radoslav 655
Tomka Milan 637
Kyselica Ondrej 626
   
4070
2 LZ Najlepšie výkony na kolkárňach 2015 / 16
po 17.  kole
Kolkáreň   Domáci Hostia
Najslabší výkon Najlepší výkon Najlepší výkon
Galanta   MKK Galanta B TKK Trenčín B
2980 3152 3146
Galanta Tlm   ŠKK Tlmače KK Preseľany B
2876 3179 3165
Bánovce   BKK Bánovce nad Bebravou KK Pobedim B
2941 3228 3194
Bánovce Uhr   KK Hustra Uhrovec MKK Stará Turá B
3052 3161 3192
Pezinok Inter   KK Victoria Pezinok ŠKK Tlmače
3073 3230 3199
Tatran Inter   KK Tatran Bratislava MKK Galanta B
3010 3289 3259
Zlaté Klasy   KK Zlaté Klasy B KK Preseľany B
3123 3368 3258
Preseľany   KK Preseľany B DKK Nové Mesto nad Váhom
2930 3136 3189
Stará Turá   MKK Stará Turá B TKK Trenčín B
3026 3214 3114
Šaľa   TJ Slovan Šaľa B KK Tatran Bratislava
2990 3221 3235
Pobedim   KK Pobedim B MKK Stará Turá B
3106 3348 3280
DKK Pob   DKK Nové Mesto nad Váhom TJ Rakovice B
3160 3285 3395
Pasienky   TJ Karpaty Limbach KK Pobedim B
2973 3246 3124
Rakovice   TJ Rakovice B MKK Galanta B
3163 3345 3291
Trenčín B Pieš   TKK Trenčín B DKK Nové Mesto nad Váhom
3057 3217 3234
                                                     
2 LZ Naj štatistiky jednotlivcov po 17. kole     ročníka 2015 / 16
  Najlepších 30 Hz. ročníka  2015 -16.     Najslabších 30 Hz. ročníka  2015 -16.  
6 kolo Magala Roman 179 Pobedim 14 kolo Nesteš Peter 85 Galanta
5 kolo Hrabinský Jaroslav 176 Pobedim 13 kolo Domanický Jozef ml. 87 Preseľany
10 kolo Vlahy Arpád 175 Zlaté Klasy 3 kolo Ďuriš Peter / 61.h. Šárközi Ľudo 87 Galanta
15 kolo Mišina Juraj 173 Rakovice 1 kolo Vrablec Milan 88 Galanta
17 kolo Milan Šimon 172 Rakovice 7 kolo Vrablec Mila / 31.h. Gálet Jarosl 88 Galanta
1 kolo Kugler Ivan 171 Zlaté Klasy 10 kolo Ančic Pavol 88 Bánovce nad Bebravou
7 kolo Zajko Filip najml. 171 Galanta 15 kolo Sedlák Ferdinand 89 Stará Turá
4 kolo Malgot  Peter 169 Zlaté Klasy 11 kolo Podolák Jaro / 61.h. Lipták Jozef 90 Preseľany
12 kolo Maroň Ján 168 Bánovce nad Bebravou 4 kolo Kaigl Karol / 42.h. Ášváni Ján 92 Bánovce nad Bebravou
8 kolo Sako Juraj 166 Bánovce nad Bebravou 5 kolo Vlahy Arpád 93 Galanta
11 kolo Zajko Filip najml. 165 Galanta 2 kolo Veselka Júli / 14.h. Mitošinka La 94 Bánovce nad Bebravou
3 kolo Greising Pavol 164 Piešťany 6 kolo Rebro Vladim / 31.h. Pecháček Rom 94 Inter BA
9 kolo Sedláček Peter 162 Pobedim 9 kolo Ančic Pavol / 51.h. Ležák Štefan 94 Pasienky BA
14 kolo Zajko Filip najml. 162 Galanta 12 kolo Bol Václav 95 Galanta
13 kolo Mrekaj Marek 161 Rakovice 16 kolo Milan Šimon 95 Šaľa
16 kolo Gubran Ernest 158 Inter BA 8 kolo Milan Šimon / 61.h. Hudcovič Pet 97 Bánovce nad Bebravou
2 kolo Bučko Štefan 155 Inter BA 17 kolo Kugler Ivan / 54.h. Vlahy Arpád 97 Zlaté Klasy
Najlepšie Plné ročníka  2015 -16.     Najlepšia Dorážka ročníka  2015 -16.  
7 kolo Kašša Rastislav 408 Rakovice 3 kolo Beck Michal 236 Šaľa
17 kolo Martišek Michal 408 Inter BA 9 kolo Duračka Pavol 236 Rakovice
6 kolo Malgot  Peter 406 Inter BA 1 kolo Moravanský Miroslav 230 Rakovice
10 kolo Drobný Lukáš 406 Inter 17 kolo Hvožďara Peter 227 Pobedim
13 kolo Halienka Marcel 401 Pobedim 4 kolo Malgot  Peter 224 Zlaté Klasy
8 kolo Beck Michal 400 Pobedim 2 kolo Švaro Jaroslav 222 Pobedim
1 kolo Bol Branislav 398 Rakovice 5 kolo Hrabinský Jaroslav 222 Pobedim
5 kolo Papšo Michal 395 Piešťany 6 kolo Ivančík Marcel 222 Pobedim
4 kolo Csicsay Peter 394 Zlaté Klasy 14 kolo Tóth Richard 219 Šaľa
11 kolo Chovanec Miroslav 393 Rakovice 11 kolo Ševčík Tomáš 218 Pobedim
15 kolo Duračka Pavol 393 Rakovice 15 kolo Vojtek Peter 218 Pobedim
9 kolo Pecháček Roman 391 Pasienky BA 13 kolo Devát Peter 216 Šaľa
12 kolo Bročko Pavel 390 Bánovce nad Bebravou 7 kolo Lednický Peter 215 Pobedim
3 kolo Duračka Erik 387 Rakovice 12 kolo Gubran Ernest 213 Zlaté Klasy
2 kolo Malgot  Peter 385 Inter BA 10 kolo Bača Jozef 212 Pobedim
14 kolo Maroň Ján 385 Inter BA 16 kolo Hvožďara Pavol ml. 202 Stará Turá
16 kolo Duračka Pavol 379 Šaľa 8 kolo Pavlík Peter 198 Galanta
Najväčší rozdiel v jednom sete ročníka 2015 -16.
14 kolo Zajko Filip najml. 162 77 85 Nesteš Peter
15 kolo Jurda Patrik / 61.h. Masár Mirosl 106 -67 173 Mišina Juraj
13 kolo Sako Juraj 89 -56 145 Vlahyová Eva
4 kolo Lengyel Ottó 160 53 107 Válek  Ota
17 kolo Milan Šimon 172 51 121 Ančic Pavol
1 kolo Šintálová Monika 163 50 113 Devát Peter
3 kolo Ďuriš Peter 87 -50 137 Oravec Branislav
6 kolo Malgot  Peter 172 49 123 Poloma  Žolt
7 kolo Nedeľka Marián 146 49 97 Sako Juraj
8 kolo Šujan Anton 155 48 107 Nesteš Peter
10 kolo Csicsay Peter 161 46 115 Veselka Júli / 61.h. Baboš Jozef
12 kolo Košík Vladimír 122 -46 168 Maroň Ján
5 kolo Benko Michal 132 -44 176 Hrabinský Jaroslav
11 kolo Zajko Juraj ml. 142 44 98 Maschke Vladimír
2 kolo Trochan Vladimír 100 -41 141 Malgot  Peter
9 kolo Duračka Pavol 162 40 122 Zsigmond Štefan
16 kolo Klement Štefan 122 -35 157 Milan Šimon
Najväčší rozdiel celkového výkonu ročníka  2015 -16.
14 kolo Zajko Filip najml. 561 133 428 Nesteš Peter
15 kolo Maroň Ján 554 122 432 Sedlák Ferdinand
4 kolo Lengyel Ottó 583 114 469 Válek  Ota
5 kolo Ášváni Ján 518 107 411 Vlahy Arpád
8 kolo Bročko Pavel 554 107 447 Masár Miroslav
7 kolo Zajko Juraj st. 520 106 414 Podolák Jaro / 71.h. Pristač Anto
3 kolo Gálet Jaroslav 430 -105 535 Hvožďara Pavel st.
10 kolo Bročko Pavel 531 104 427 Ančic Pavol
17 kolo Vargová Eva 561 95 466 Podolák Jaro / 61.h. Košík Vladim
6 kolo Orságh Ivan 563 90 473 Domanický Jozef
9 kolo Beck Michal 552 88 464 Rebro Vladim / 31.h. Šmotlák Pete
1 kolo Šintálová Monika 596 87 509 Devát Peter
13 kolo Benkovský Jozef 561 86 475 Száz Ernest
11 kolo Búš Jozef 511 -76 587 Chovanec Miroslav
2 kolo Lipták Jozef 508 74 434 Vlahyová Eva / 64.h. Vlahy Arpád
16 kolo Bača Jozef / 69.h. Nedbal Jaros 497 -69 566 Malgot  Peter
12 kolo Podolák Jaroslav 574 65 509 Bies Branislav
Najlepší výkon kola v ročníku  2015 -16. Umiestnenia v šestke kola ročníka  2015 -16.
17 kolo Beck Michal 615 Rakovice Malgot  Peter 7
9 kolo Duračka Pavol 612 Rakovice Beck Michal 4
6 kolo Malgot  Peter 611 Inter BA Duračka Pavol 4
4 kolo Hesko Erik 599 Pobedim Halienka Marcel 4
5 kolo Hrabinský Jaroslav 597 Pobedim Hesko Erik 4
7 kolo Lednický Peter 597 Pobedim Drobný Lukáš 3
1 kolo Šintálová Monika 596 Rakovice Duračka Erik 3
3 kolo Duračka Erik 596 Rakovice Kašša Rastislav 3
8 kolo Beck Michal 596 Pobedim Lednický Peter 3
10 kolo Drobný Lukáš 590 Inter Maroň Ján 3
12 kolo Chovanec Miroslav 587 Rakovice Bročko Pavel 2
15 kolo Duračka Pavol 587 Rakovice Ďuďák Pavol 2
2 kolo Švaro Jaroslav 583 Pobedim Greising Pavol 2
14 kolo Ďuďák Pavol 583 Piešťany Gubran Ernest 2
12 kolo Gubran Ernest 581 Zlaté Klasy Hvožďara Peter 2
13 kolo Halienka Marcel 580 Pobedim Jeriga Jozef 2
16 kolo Malgot  Peter 566 Pobedim Lengyel Ottó 2
Martišek Michal 2
Mišina Juraj 2
Mokrohajský Dominik 2
Moravanský Miroslav 2
Sako Juraj 2
Zsigmond Štefan 2
Bajbar Jozef 1
Beck Karol 1
Benkovský Jozef 1
Bol Branislav 1
Bučko Štefan 1
Búš Jozef 1
Csicsay Peter 1
Černý Pavol 1
Hrabinský Jaroslav 1
Hvožďara Pavol ml. 1
Chovanec Miroslav 1
Ivančík Marcel 1
Magala Roman 1
Medzibriczký Peter 1
Miklovič Jozef 1
Minarech Roman 1
Molnár Matúš 1
Mrekaj Marek 1
Oravec Branislav 1
Pisca Marek 1
Podolák Jaroslav 1
Prívozník Tomáš 1
Sahaj Marek 1
Sedláček Peter 1
Sedlák Dušan 1
Sitár Pavol 1
Ševčík Tomáš 1
Šintálová Monika 1
Švaro Jaroslav 1
Tóth Richard 1
Trochan Vladimír 1
Tumma  Patrik 1
Veselka Július 1
Vlahy Arpád 1
Vlahyová Eva 1
Vojtek Peter 1
Zajko Filip najml. 1
Zajko Juraj st. 1
                                                     
Vypracoval : Bročko Pavel 0918 809 288 email: spravodaj2lz@kolky.sk